38-letni pedofil z Łodzi SKRZYWDZIŁ 12-latkę? Dziewczynka prawdopodobnie spotkała się z nim, umawiając w sieci

i

Autor: Policja /KWP Łódź

38-letni pedofil z Łodzi SKRZYWDZIŁ 12-latkę? Dziewczynka prawdopodobnie spotkała się z nim, umawiając w sieci

2021-03-12 13:49

Zaniepokojeni zachowaniem swojej córki i tym, co znaleźli na jej komputerze rodzice, czym prędzej poszli do jednego z łódzkich komisariatów. Wkrótce okazało się, że ich 12-letnie dziecko nawiązało w sieci kontakt z pedofilem i prawdopodobnie się z nim spotkało. Zatrzymany 38-latek usłyszał zarzut seksualnego wykorzystania małoletniej. Grozi za to kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Jak podaje policja, do VII Komisariatu Policji w Łodzi przyszli zmartwieni rodzice 12-latki. Powiedzieli dyżurującym policjantom, że na przełomie lipca i sierpnia na forach internetowych ich córka nawiązała kontakt z obcym, dorosłym mężczyzną. Prawdopodobnie doszło do ich spotkania w realnym świecie. - Rodzicie powiedzieli funkcjonariuszom, że od dłuższego czasu obserwowali swoje dziecko, ponieważ niepokoiło ich zachowanie córki. Stała się apatyczna i niedostępna. Całymi dniami siedziała przy komputerze albo z telefonem w ręku. Pewnego dnia zauważyli na komputerze jej nagie zdjęcia - opisuje policja.

CZYTAJ TEŻ: Maleńka Antosia przeżyła piekło. HORROR na łódzkich Bałutach [WIDEO]

Kierowca BMW potrącił na pasach kobietę na hulajnodze

Sprawa trafiła do kryminalnych, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania tajemniczego mężczyzny korespondującego z 12-latką. Śledczy skrupulatnie analizowali wszystkie dowody i sprawdzali każdą informację. Dzięki tej pracy wpadli na trop 38-letniego łodzianina. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Mężczyzna był wcześniej notowany za podobne przestępstwo.

ZOBACZ: ALE WPADŁ! 20-latek zatrzymany za brak maseczki. Miał ją W KIESZENI, ale... służyła mu do CZEGOŚ INNEGO!

- W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli komputer, który zostanie poddany analizie przez specjalistów. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut seksualnego wykorzystania małoletniej. Grozi za to kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące - podaje policja.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi apeluje do rodziców o czujność i monitorowanie tego, co robią w sieci ich pociechy.

Nasi Partnerzy polecają