Czarodziejski, długi weekend w Parku Julinek!

i

Autor: Materiały prasowe

Długi weekend w Parku Julinek

Czarodziejski, długi weekend w Parku Julinek!

2022-08-11 0:05

Hokus-pokus, czary-mary… przenieśmy się do magicznej krainy otoczonej gęstym, tajemniczym lasem, w której dzieją się cuda! Oto specjalnie dla Was zaplanowaliśmy moc atrakcji w iście czarodziejskiej odsłonie. Nadchodzący weekend to aż 3 dni świetnej zabawy!

Z myślą o najmłodszych miłośnikach czarów i iluzji, słynny iluzjonista Maciej Pęda, przygotował pokaz, w którym wykorzystywane są kolorowe, wesołe i zaczarowane gadżety! Pojawią się między innymi czarodziejskie różdżki, czapka prawdziwego maga, kolorowanki, balony i wiele więcej!

Pokaz cyrkowych umiejętności na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nietypowych rekwizytów jak buugengi, koła w kołach oraz autorskich, stworzonych przez artystę rozwiązań, zaprezentuje Michał „Shao” Szałucho – TOTEM. Shao – to postać o wielu twarzach, tworząca niezwykły klimat, znana m.in. z programu Mam Talent!

julinek

i

Autor: Materiały prasowe

Typowo familijne show przygotował Maciej Pęda, iluzjonista. „Stand up Magic” to humorystyczny występ przeplatany efektownymi trikami karcianymi, manipulacjami różnymi przedmiotami, żonglerką i suchymi żartami. Iluzjonista sprawi, że każdy, nawet najtrudniejszy widz :), będzie bawił się świetnie! Zapraszamy całe rodziny!

Zatem - różdżki w dłoń, czarodziejskie kapelusze na głowę i bawmy się przez cały długi weekend!

Długi weekend w Parku Julinek

i

Autor: Materiały prasowe Link: Powiększ

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Czarodziejski, długi weekend w Parku Julinek!

i

Autor: Materiały prasowe

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi
  • Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!
Czarodziejski, długi weekend w Parku Julinek!

i

Autor: Materiały prasowe
***
Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Park rozrywki zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/
Nasi Partnerzy polecają