Eurojackpot! Ile można wygrać w losowaniu 30.10.2020? Ogromna KUMULACJA!

2020-10-29 11:48 Grzegorz Kluczyński
Eurojackpot
Autor: Totalizator Sportowy

Kto z nas nie marzy o zostaniu milionerem? Niektórzy zostają nimi dzięki ciężkiej pracy, inni wygrywają ogromne sumy w grach liczbowych, np. w Lotto. Jedną z gier, w której można wygrać naprawdę duże pieniądze, jest Eurojackpot. Wygrane sięgają kilkudziesięciu, a nawet kilkuset milionów euro. Kiedy odbywają się losowania Eurojackpot i ile można wygrać?

W najbliższym losowaniu Eurojackpot na graczy czeka kumulacja. Oznacza to, że pula wygranych rośnie i można wygrać naprawdę dużą, a wręcz niewyobrażalną sumę pieniędzy.

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godz. 20:00 a 21:00. Najbliższe losowanie odbędzie się w piątek, 30 października. Wyniki zostaną ogłoszone podczas wieczornego losowania Lotto o godz. 21:30, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl. Osoba, która wytypuje prawidłowe liczby może wygrać 100 milionów złotych - tyle bowiem wynosi kumulacja. To mniej więcej tyle, ile kosztuje duża inwestycja drogowa czy sporej wielkości biurowiec. Warto więc spróbować szczęścia.

W ostatnim czasie Polacy mają spore szczęście w Eurojackpot. Przypomnijmy, jedna z najwyższych wygranych w tej grze padła 11 września właśnie w naszym kraju. Pochodzący z Mazowsza właściciel szczęśliwego kuponu wzbogacił się o ponad 96 milionów złotych! W losowaniu 16 października padła wygrana drugiego stopnia, co oznacza, że szczęśliwy gracz zgarnął 12 milionów złotych.

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Marcin Miller (Boys): Nawet nie wiedziałem ile zarabiam

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.