Łódzkie: wyszedł na ryby i zaginął! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

2021-09-24 11:29
Łódzkie: wyszedł na ryby i zaginął! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Autor: Policja

Policja w Opocznie postawiona na nogi, po tym, jak zgłoszono zaginięcie 72-letniego mężczyzny, który wyszedł na ryby i nie wrócił do domu.

Jak informuje asp.szt. Barbara Stepień z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie, 72-letni Zenon Mularczyk z miejscowości Ławki w gminie Żarnów (powiat opoczyński) wyszedł z domu na ryby i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia senior ubrany był w zielone gumowe buty, ciemne materiałowe spodnie, beżową kurtkę, ciemną czapkę z daszkiem. Mężczyzna posiada przy sobie zielony plecak, wędkę typu spiningowa z kołowrotkiem oraz srebrny zegarek. Pan Zenon ma 174 cm wzrostu, siwiejące włosy, jest szczupłej budowy ciała. Mężczyzna na stałe przyjmuje lekarstwa.

Ukradli bajecznie drogiego smartwatcha i zniknęli! Rozpoznajesz ich?

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z dyżurnym opoczyńskiej komendy policji pod numerem tel. 846-32-11 lub 04, najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.

Zaginął Zenon Mularczyk
Autor: Policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE