Łódź. Ci mężczyźni poszukiwani są przez policję. Widzieliście ich?

2021-10-28 10:04
Łódź. Ci mężczyźni poszukiwani są przez policję. Widzieliście ich?
Autor: KEPI /policja

Policja w Łodzi poszukuje mężczyzn, którzy włamali się do sklepu spożywczego w dzielnicy Górna i dokonali kradzieży. Może ktoś z Was ich rozpozna.

Jak podaje policja, poszukiwani są dwaj mężczyźni, którzy w dniu 25 września 2021 r., tuż przed północą, włamali się do sklepu spożywczego przy ul. Zapolskiej w Łodzi. "Sprawcy młotkiem wybili szybę drzwi wejściowych do sklepu i z jego wnętrza dokonali kradzieży alkoholu oraz papierosów różnych marek" - czytamy w komunikacie.

ZOBACZ TEŻ: Pijany policjant z Konstantynowa Łódzkiego za kierownicą BMW

Rysopis: Jeden z mężczyzn jest krępej budowy ciała, policja szacuje jego wiek na 35-45 lat. Ma łysinę. Drugi ze sprawców ubrany był w bluzę z kapturem i czapkę z daszkiem.

Dozorca zasnął. Karetka utknęła pod bramą szpitala. "Panie, otwórz pan!"

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa oraz te, które widziały i rozpoznają pojazd, jakim poruszali się przestępcy, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź sekretariatem Wydziału Kryminalnego VIII KP KMP w Łodzi w godzinach 08:00-16:00 pod nr 47-841-46-72, 47-841-24-30 oraz przez całą dobę z dyżurnym VIII KP KMP w Łodzi tel 47 841-24-00. Telefon alarmowy 112.

Sonda
Czy kary za kradzież powinny być zaostrzone?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE