Łódź. Kojarzycie tego mężczyznę? Jest poszukiwany! [FOTO]

2021-04-23 12:00 be
Łódź. Kojarzycie tego mężczyznę? Jest poszukiwany! [FOTO]
Autor: Policja/ KMP Łódź

Myślał, że pozostanie bezkarny, ale zapomniał, że w mieście, podobnie jak w sklepach jest monitoring. I właśnie dzięki zdjęciom z kamer udało się trafić na mężczyznę, który w kilku miejscach na terenie Łodzi płacił skradzionymi kartami bankomatowymi. Komunikat z prośbą o publikację otrzymaliśmy od Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Załączamy zdjęcia, być może ktoś z Was lub Waszych znajomych skojarzy mężczyznę.

Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują sprawcy przywłaszczenia trzech kart bankomatowych, legitymacji studenckiej oraz karty stałego pobytu. Do zdarzenia doszło 28 lutego 2021 roku na terenie placówki bankowej przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Jak podaje policja, mężczyzna dokonał skradzionymi kartami kilku płatności.

Łódź. Kojarzycie tego mężczyznę? Jest poszukiwany!
Autor: Policja/ KMP Łódź

Mężczyzna prawdopodobnie myślał, że pozostanie bezkarny, ale uchwyciły go kamery monitoringu. Być może ktoś z Was lub Waszych znajomych skojarzy mężczyznę ze zdjęć. Udostępniajcie informację!

Złodziej alkoholu wybrał fatalne miejsce. Wbiegł z towarem pod radiowóz!

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy proszone są o kontakt z VI KP KMP w Łodzi przy ul. Wysokiej 45 pod numerem tel. 47 841-13-38 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub całodobowo z dyżurnym jednostki 47 841 13 00. Telefon alarmowy 112.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE