ŁÓDŹ: Szukali zaczepki na OFF Piotrkowska, znaleźli kozła ofiarnego. WIDZIELIŚCIE ICH? [ZDJĘCIA]

2020-11-27 9:55 be
ŁÓDŹ: Szukali zaczepki na OFF Piotrkowska, znaleźli kozła ofiarnego. WIDZIELIŚCIE ICH?
Autor: Policja/ KMP Łódź

Policjanci I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, poszukują dwóch sprawców naruszenia nietykalności cielesnej. Jeden z grupy mężczyzn, którzy weszli na OFF Piotrkowska, uderzył przypadkowego mężczyznę łokciem w twarz, a drugi oblał go piwem. Policja opublikowała komunikat ze zdjęciami z monitoringu.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 września 2020 roku, około godz. 6:20 w Łodzi na OFF Piotrkowska. Nieustalony dotąd przez policję mężczyzna, znajdujący się w towarzystwie czterech innych, uderzył łokciem w twarz pokrzywdzonego, którego następnie, kolejny z grupy mężczyzn oblał piwem.

ZOBACZ: ŁÓDŹ: Policja poszukuje AGRESYWNEGO PASAŻERA! Zarejestrował go monitoring [ZDJĘCIA]

Rysopis: Pierwszy z mężczyzn jest w wieku około 30 lat, jest muskularnej budowy ciała, włosy ciemne – krótkie, broda – pełna, krótka. Tego dnia ubrany był w szarą bluzę z podwiniętymi na wysokość łokci rękawami, jasno niebieskie dżinsowe spodnie oraz ciemne obuwie sportowe.

Drugi mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, ubrany w ciemną koszulę z długim rękawem, granatowe spodnie dżinsowe, ciemną czapkę z daszkiem oraz ciemne obuwie.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 69 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji pod numerami 47 841 14 00 lub 47 841 14 01 lub z telefonem alarmowym 112.

Zabrze: podawali się za pracowników wodociągów. Szuka ich policja