Skatował kolegę od kieliszka. 44-latek nie żyje. Kulisy zbrodni przy Bazarowej

i

Autor: KWP Łódź Skatował kolegę od kieliszka. 44-latek nie żyje. Kulisy zbrodni przy Bazarowej

Skatował kolegę od kieliszka. 44-latek nie żyje. Kulisy zbrodni przy Bazarowej

2019-05-24 10:27

Został pobity i wyrzucony z mieszkania. Zanim trafił do szpitala, został jeszcze okradziony. Mężczyzna zmarł na oddziale intensywnej terapii.

Wstrząsająca historia miała miejsce w jednej z kamienic przy ul. Bazarowej. Pobity mężczyzna 19 maja trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł dzień później.

>>> Tragiczny wypadek w Rożniatowie! Nie żyje 38-latek


Wtedy ruszyło policyjne śledztwo. Mundurowi ustalili, że zmarły 44-latek został skatowany przez swojego kompana od kieliszka.

– Jak się okazało, zmarły przebywał wcześniej w jednym z mieszkań przy ul. Bazarowej, skąd został wypchnięty siłą przez swojego znajomego. Wytypowany sprawca pobicia przyznał się stróżom prawa, że spożywał wraz z pokrzywdzonym alkohol – relacjonuje Izabela Sobczyk z łódzkiej policji. – W trakcie „biesiadowania” pomiędzy mężczyznami doszło do gwałtownej kłótni, podczas której 44-latek został kilkakrotnie uderzony przez swojego gospodarza.

49-latek usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała skutkującego śmiercią pokrzywdzonego. Wcześniej był już notowany.

>>> Odnaleźli zaginionego mężczyznę. Pomoc przyszła w ostatniej chwili


Policyjne śledztwo ujawniło też wstrząsające szczegóły ostatnich godzin życia 44-latka. Mężczyzna, gdy leżał na klatce schodowej, został... okradziony! Złodziejami okazali się małżonkowie mieszkający w kamienicy, w której doszło do tragedii. Grozi im ograniczenie wolności bądź pięć tysięcy złotych grzywny.

>>> Zatoczył się i wpadł pod koła samochodu... Tragiczny wypadek w Budziszewicach
 

Zobacz WIDEO!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany