Ten mężczyzna poszukiwany jest przez łódzką policję. Widzieliście go?

2021-09-24 9:59
Ten mężczyzna poszukiwany jest przez łódzką policję. Widzieliście go?
Autor: Policja /KWP Łódź

Policja w Łodzi poszukuje sprawcy przywłaszczenia portfela, do którego doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Piotrkowskiej. Widzieliście tego mężczyznę?

Policjanci I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela wraz z zawartością kart bankomatowych i dowodu osobistego. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia 2021 roku około godziny 15:30 w jednym z supermarketów przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Jak podaje policja, nieznany mężczyzna zabrał pozostawiony przy kasie portfel.

Ukradli bajecznie drogiego smartwatcha i zniknęli! Rozpoznajesz ich?

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 35-40 lat, ubrany w jasny T-shirt z ciemnymi wzorami i czarne długie spodnie. Mężczyzna miał ciemne, krótko ścięte włosy oraz kilkudniowy zarost na twarzy. Na plecach posiadał plecak.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841-48-94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem 47 841-14-00 lub 47 841-14-01.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE