Głowno: KOMPLETNIE PIJANA CIĘŻARNA opiekowała się 2-letnią córeczką! Może trafić za kratki na WIELE LAT!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. distelAPPArath

Głowno: KOMPLETNIE PIJANA CIĘŻARNA opiekowała się 2-letnią córeczką. Może trafić za kratki na WIELE LAT!

2021-02-03 11:24

Nawet do 5 lat za kratkami grozi 31-latce z Głowna, która naraziła swoją 2-letnią córeczkę na niebezpieczeństwo. Kobieta opiekowała się nią będąc kompletnie pijaną. Gdyby tego było mało, nieodpowiedzialna matka jest w ciąży. Policjantów o pomoc w interwencji poprosili pracownicy opieki społecznej.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek (2 lutego 2021 r.). Tego dnia, przed południem, patrol z Komisariatu Policji w Głownie, został poproszony przez pracowników opieki społecznej o interwencję w jednym z mieszkań na terenie miasta. W lokalu przebywała 31-letnia kobieta w widocznej ciąży i jej 2-letnia córka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że nieodpowiedzialna matka miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

CZYTAJ TEŻ: Akcja kryminalnych w Zgierzu: 50-latek ZBIERAŁ FILMY Z DZIECIĘCYM PORNO. Ich liczba PRZERAŻA!

"Tęczowy kocyk" pomaga rodzicom oswoić się ze stratą dziecka

- Dziecko zostało przekazane do pieczy zastępczej a matkę w związku z zaawansowaną ciążą przewieziono na badania do szpitala. Materiały przekazano sądu rodzinnego. Prowadzone są także czynności pod kątem odpowiedzialności karnej - podaje policja.

Swoim zachowaniem 31-latka naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz grozi jej do 5 lat za kratkami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany