Nowy Ochędzyn: Motocykliści ZGINĘLI na miejscu! Pasażer wleciał pod busa

2020-09-20 22:17 Michał Górecki
Nowy Ochędzyn: Makabra na drodze! Motocykliści zginęli na miejscu
Autor: KMP Łódź Nowy Ochędzyn: Makabra na drodze! Motocykliści zginęli na miejscu

Na drodze wojewódzkiej nr 482 w Nowym Ochędzynie (łódzkie) doszło do śmiertelnego wypadku. Dwóch mężczyzn zginęło na miejscu po zderzeniu z samochodem, pasażer spadł z motocykla i przeleciał na drugą stronę ulicy, wpadając po autobus.

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 482 w Nowym Ochędzynie. W niedzielę około 16:40 kierujący BMW 23-latek - wyjeżdżając z drogi podporządkowanej - z niejasnych dotąd przyczyn uderzył w jadący w kierunku Warszawy motocykl, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

PolsatNews, odtwarzając wypadek, podał, że siła uderzenia była tak duża, że pasażer motocyklisty wyleciał z jednośladu i wylądował na drugim pasie jezdni, gdzie najechał na niego bus Mercedes Sprinter. Mężczyźni podróżujący motocyklem zginęli na miejscu, a jednoślad stanął w ogniu.

Ustalenia policji wskazują, że wszyscy uczestnicy wypadku byli w trakcie kolizji trzeźwi. Poza motocyklistami, żaden z kierowców - ani pasażerów busa - nie odniósł obrażeń.

Na miejscu kilka godzin pracowali mundurowi, ustalając m.in. tożsamość ofiar. Do tej pory poinformowano o jednym z mężczyzn, który ma być 29-letnim mieszkańcem powiatu wieruszowskiego. Jeszcze ok. 21.00 droga wojewódzka nr 482 była zablokowana, a policja kierowała ruch objazdami. Na miejscu wciąż możliwe są utrudnienia.

WŚCIEKŁY Łukasz Różański po obiciu BUMA: Następny SZPILKA?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.