Skierniewice: 4-latek w samej koszulce błąkał się w nocy w rejonie skrzyżowania. Zauważył go kierowca TIR-a

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. FeeLoona

Skierniewice. Bosy 4-latek błąkał się sam w środku nocy! Kiedy zobaczył go kierowca TIR-a, nie mógł uwierzyć własnym oczom

2021-04-16 12:40

Minionej nocy (16.04) w rejonie jednego z największych skrzyżowań w Skierniewicach błąkał się 4-latek. Dziecko było ubrane w cienką koszulkę i pieluchę, było bose, a wokół nie było nikogo. Chłopca zauważył jeden z kierowców TIR-a, który wezwał służby i w międzyczasie zaopiekował się nim. Malec nie potrafił powiedzieć jak się nazywa ani gdzie mieszka. Wkrótce wyszło na jaw, co się stało.

Do zdarzenia doszło około północy. Małego chłopca, błąkającego się w rejonie jednego z największych skrzyżowań Skierniewic zauważył kierowca TIR-a. 4-latek ubrany był tylko w koszulkę z krótkim rękawem i miał założoną pieluszkę. Spacerował na boso, a w pobliżu nie było nikogo. Kierowca TIR-a zaopiekował się nim i wezwał policję. - Policjanci zabrali dziecko do radiowozu i okryli, chroniąc przed wyziębieniem. Chłopiec był zmarznięty, ale spokojny i nie płakał. Nie potrafił powiedzieć jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na miejsce przyjechała karetka, ale malec nie chciał wysiadać z radiowozu. Policjanci w asyście ratownika medycznego zawieźli malucha do szpitala, gdzie został poddany badaniom. Stan chłopca był dobry i nie wymagał hospitalizacji - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDŹ. Po małego Antosia zostawionego w oknie życia ZGŁOSIŁA SIĘ MATKA!

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

Niebawem do policjantów,którzy stali przed szpitalem podeszły dwie kobiety.

- Powiedziały, że szukają dziecka, które wyszło z mieszkania. Jak się okazało była to matka i siostra małego uciekiniera. Rodzic był trzeźwy. Okazało się, że chłopiec, wykorzystując nieuwagę, oddalił się kilkaset metrów do swojego domu - podaje policja.

Teraz konieczne będzie przeprowadzenie postępowania, które wyjaśni, jak mogło dojść do tej sytuacji oraz czy ktoś poniesie konsekwencje karne.

CZYTAJ TEŻ: 11-LATKI błąkały się W NOCY Z WALIZKAMI w centrum Łodzi. Interweniowała straż miejska. SZOK!

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany