ŁÓDŹ. Po małego Antosia zostawionego w oknie życia ZGŁOSIŁA SIĘ MATKA!

2021-04-14 8:54
ŁÓDŹ. Po małego Antosia zostawionego w oknie życia ZGŁOSIŁA SIĘ MATKA!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. jarmoluk

Jak się okazało, dziecko zostawione w oknie życia u Sióstr Urszulanek tydzień temu ma 8 miesięcy. Po Antosia (takie imię nadały mu siostry) zgłosiła się jego biologiczna matka, która chce odzyskać chłopca. Czy tak się stanie? Okaże się po sprawdzeniu sytuacji kobiety.

Przypomnijmy, dziecko w oknie życia w domu Sióstr Urszulanek w Łodzi pojawiło się we wtorek (6.04.2021) pod wieczór. Chłopiec był zadbany, ale badania lekarskie wykazały, że ma pewną zdrowotną anomalię, w związku z czym Ośrodek Adopcyjny zaapelował do rodziców za pośrednictwem mediów, aby się skontaktowali. Siostry nadały chłopcu imię Antoś. Malec trafił do zawodowej rodziny zastępczej.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie. 3-letni Wojtuś wpadł do studni. Jego tata wskoczył za nim go ratować

Rodzice dali dwunastolatkowi motor, przejechał ośmiolatkę

Jak podaje Radio Łódź, w międzyczasie, po kilku dniach, zgłosiła się po niego biologiczna matka, która chce odzyskać dziecko. Jak się okazało, chłopiec ma 8 miesięcy.

O jego losie zadecyduje sąd. Przede wszystkim zbadana zostanie sytuacja matki. Konieczna będzie ocena, czy kobieta jest w stanie zapewnić mu stabilne i bezpieczne warunki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE