23-latka złamała kręgosłup. Rodzina wierzy, że Ola będzie jeszcze chodzić

i

Autor: zrzutka.pl , shutterstock 23-letnia Ola złamała kręgosłup w wypadku samochodowym, do którego doszło 5 grudnia ub.r. Dziewczyna przeszła już dwie operację, po których nie odzyskała czucia w nogach, dlatego musi być intensywnie rehabilitowana

Kobieta może liczyć na wsparcie bliskich

23-latka złamała kręgosłup w wypadku. Rodzina wierzy, że Ola będzie jeszcze chodzić

2023-02-28 7:17

23-letnia Ola złamała kręgosłup w wypadku samochodowym, do którego doszło 5 grudnia ub.r. Dziewczyna przeszła już dwie operację, po których nie odzyskała czucia w nogach, dlatego musi być intensywnie rehabilitowana. Ma jej w tym pomóc innowacyjna terapia z wykorzystaniem egzoszkieletu, ale na drodze do pełnej sprawności potrzeba dużo czasu i pieniędzy.

Wypadek drogowy zakończony złamaniem kręgosłupa. 23-letnia Ola chce znów chodzić

Czy 23-letnia Ola przezwycięży trudności i znowu będzie chodzić? Mieszkanka powiatu łęczyckiego w województwie łódzkim złamała kręgosłup i doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku piersiowym wskutek wypadku drogowego, do jakiego doszło 5 grudnia ub.r. Od tego czasu przeszła najpierw jedną operację, w czasie której nie udało się jednak w pełni ustabilizować kręgosłupa, dlatego potrzebny był kolejny zabieg. Dzięki pieniądzom, jakie udało się zebrać w czasie założonej przez rodzinę zbiórki, 23-latka trafiła na turnus rehabilitacyjny w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie. Mimo że nie odzyskała czucia w nogach jej rodzina wierzy, że kiedyś to nastąpi.

- Dużą szansę na powrót do sprawności daje innowacyjna rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu. Jest ona jednak bardzo kosztowna, dlatego cały czas prosimy Was o wsparcie finansowe dla Oli w najważniejszej walce w jej życiu - w walce o sprawność i samodzielność. Możemy zapewnić, że wszystkie przekazane przez Państwa pieniądze zostaną w 100% wykorzystane na rehabilitację Oli. Z góry dziękujemy za wsparcie i wierzymy, że dobro zawsze wraca do nas podwójnie - piszą bliscy kobiety.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Gołym okiem widać, że pan Łukasz jest inwalidą. Ale zdaniem lekarzy na rentę socjalną nie zasługuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany