Tragiczne zdarzenie

47-latek przejechany przez Pendolino pod Opocznem! To nie był wypadek? [ZDJĘCIA]

2023-03-21 12:28

47-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu Pendolino, gdy wszedł przez tory w pobliżu miejscowości Bukowiec Opoczyński. Mieszkaniec powiatu opoczyńskiego zginął na miejscu, a pasażerowie składu przenieśli się do nowego, podstawionego na sąsiedni tor. Sprawą śmierci mężczyzny zajęła się Prokuratura Rejonowa w Opocznie, która ma już pierwsze podejrzenia.

Śmiertelne zdarzenie na torach pod Opocznem. 47-latek zginął pod kołami Pendolino

47-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego to ofiara śmiertelnego zdarzenia z udziałem pociągu Pendolino, do którego doszło w niedzielę, 19 marca. Ok. godz. 15 jadący trasą Centralnej Magistrali Kolejowej w pobliżu Bukowca Opoczyńskiego skład uderzył w mężczyznę, w wyniku czego ten zginął na miejscu. Nikomu z pasażerów Pendolinu nic się nie stało, ale na miejsce trzeba było podstawić kolejny pociąg, do którego wszyscy zostali ewakuowani dzięki pomocy pracowników PKP i interweniujących na miejscu strażaków. Sprawą śmierci 47-latka zajęła się policja i Prokuratura Rejonowa w Opocznie. - Mamy podejrzenie, że mężczyzna targnął się na swoje życie - mówi asp.szt. Barbara Stępień, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Mąż rzucił się z młotkiem i nożem na żonę