Łodzianin w Piekielnej Kuchni

Hubert Jabłoński z czarną bluzą Hell's Kitchen. Kim jest łodzianin? Ile ma lat? Co robi na co dzień?

2022-10-27 12:03

Łodzianin Hubert Jabłoński idzie jak burza w programie Hell's Kitchen. Ten najmłodszy uczestnik tegorocznej edycji dotarł tak daleko, że niewątpliwie ma szansę na finał. Jednak gotowanie to nie jedyna paja łodzianina. Kim jest Hubert Jabłoński? Ile ma lat? Co robi na co dzień?

Hubert Jabłoński jest najmłodszym uczestnikiem tegorocznej edycji Hell's Kitchen. Ma 23 lata. Przez kulinarny program idzie jak burza, w ostatnim odcinku otrzymał tak wyczekiwaną czarną bluzę i zobaczymy go za tydzień, w programie na żywo. Jednak jak się okazuje, gotowanie to nie jedyna pasja łodzianina. Jak możemy dowiedzieć się z jego mediów społecznościowych, Hubert jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Wiskitno, a także komentatorem sportowym Widzewa Łódź.

Co ciekawe, inspiracją dla Huberta Jabłońskiego do udziału w programie Hell's Kitchen był łodzianin Damian Marchlewicz. "Pamiętam jak dziś, gdy 7 lat temu @marchewachef wygrał 4 edycję Hells Kitchen, to właśnie wtedy udział w tym programie stał się moim marzeniem. A ja, jak już wiecie-uwielbiam spełniać marzenia!" - możemy przeczytać na jego Instagramie.

Co lubi w kuchni? "Moją supermocą jest sposób łączenia nowoczesności z klasyką, którą nazywam klasyką z lekkim twistem. Uwielbiam klasyczne dania w nowoczesnej odsłonie, bądź połączone z klasycznym daniem zupełnie innej kuchni" - pisze sam o sobie. Hubert uwielbia polską kuchnię, a zwłaszcza schabowego w wykonaniu swojej babci.

Piekielna Kuchnia to była dla Huberta przygoda życia, ale i jedna z największych lekcji. Jak czytamy w jednym z wywiadów, młody uczestnik Hell's Kitchen zwierza się, że po wyjściu z piekielnej willi udał się do psychologa. "Zaraz po powrocie poszedłem do psychologa na wszelki wypadek, żeby porozmawiać, bo po prostu czułem się fatalnie. Po powrocie dowiedziałem się również o bardzo przykrej dla mnie sytuacji rodzinnej, która miała miejsce podczas programu. Niestety przez to, że moi bliscy nie mieli ze mną kontaktu, dowiedziałem się o tym dopiero po powrocie. To był dla mnie ogromny cios. Podczas wizyty u psychologa przekonałem się, że wszystko jest ze mną wszystko dobrze, ale dostałem kilka wskazówek, jak sobie swój stan psychiczny poprawić" - czytamy na łamach portalu Tu Łódź.

Huberta Jabłońskiego zobaczymy w odcinku na żywo Piekielnej Kuchni już 2 listopada o godzinie 20:00.

Sonda
Czy umiesz gotować?
The Voice of Poland - największe odkrycia 13. edycji programu