Impreza drum and bass w łódzkim przedszkolu robi furorę na całym świecie! Najlepsza impreza 2021 roku? Setki komentarzy

i

Autor: fb: Przedszkole Miejskie 229 w Łodzi

Impreza drum and bass w łódzkim przedszkolu robi furorę na całym świecie! Najlepsza impreza 2021 roku? Setki komentarzy [WIDEO]

2021-06-07 8:55

Takiego wydarzenia muzycznego jeszcze nie było! W przedszkolu nr 229 w Łodzi odbyła się... impreza drum and bass. Na żywo wystąpił łódzki kolektyw Bassement Crew. "Dla takiej publiczności jeszcze nie graliśmy, stres był większy niż zwykle" - opisuje MC Ozon, a pod postem na fanapge'u przedszkola jest już około tysiąca komentarzy, z których można wywnioskować, że wydarzenie zrobiło nie lada furorę na całym świecie. Zresztą, zobaczcie sami!

Bassement Crew zawitał do przedszkola miejskiego nr 229 w ubiegłym tygodniu. Jak podaje zespół, to Julek - syn MC Ozona, jednego z członków składu, "zakontraktował" występ dla swoich koleżanek i kolegów. - Dla takiej publiczności jeszcze nie graliśmy, stres był większy niż zwykle - opisuje MC Ozon. - Publika spisała się świetnie, wykazując poczucie rytmu i bardzo dużą chęć do zabawy - komentuje Bassement Crew. Choć dla wielu dzieci muzyka drum and bass była nowością, nie miały problemu z "odnalezieniem się" na parkiecie. Na wideo opublikowanym na fanpage'u przedszkola widać, jak dają się ponieść muzyce.

Pod postem widnieją setki komentarzy. Internauci przesyłają wideo dalej. Komentują ludzie z całego świata.

Oto niektóre z komentarzy:

"This is so cool! Great to see the next generation enjoying some DNB! Well done!" (To jest takie fajne! Wspaniale jest widzieć następne pokolenie cieszące się DNB! Dobra robota!) - piszą.

"To jest jedna z najlepszych rzeczy jakie w życiu widziałem."

"Jestem w szoku! Dzieciaki świetnie się bawią, a chłopcy odnaleźli się rewelacyjnie w tych rytmach. Rzadko kiedy maluchy mają okazję bawić się przy takiej muzyce, a może właśnie warto pokazać im, jak duża jest różnorodność gatunków muzycznych. Ja nazwałabym to wydarzenie eksperymentem muzycznym i to bardzo udanym."

"Wiem, gdzie syn będzie chodził do przedszkola."

"Ja chcę, żeby syn chodził do takiego przedszkola. Będzie miał lepsze imprezy niż nie jeden dorosły."

Najlepsza impreza 2021 roku w łódzkim przedszkolu?

O imprezie d'n'b w łódzkim przedszkolu, z przymrużeniem oka, napisał również ASZ Dziennik. "Audioriverowi rośnie poważna konkurencja i kto wie, czy plaży w Płocku nie zastąpi zaraz piaskownica w Łodzi" - czytamy. Żarty żartami, ale trudno się nie zgodzić, że w dobie pandemii, set Bassement Crew można zaliczyć do jednych z lepszych imprez w 2021 roku.

A Wam, jak się podobała impreza drum and bass dla dzieci? Czekamy na Wasze komentarze na naszym facebooku!

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany