Łódzkie: Ukradł ze sklepu 4 szampony do włosów, może pójść za kratki NAWET NA 10 LAT!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Monofocus

Łódzkie: Ukradł ze sklepu 4 szampony do włosów, może pójść za kratki NAWET NA 10 LAT!

2021-02-24 12:47

Policjanci z Andrespola zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów w Justynowie, grożąc pobiciem i używając siły fizycznej wobec ekspedientki sklepu, uciekł z czterema szamponami do włosów. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Do jednego ze sklepów w Justynowie, około godziny 19:00, wszedł mężczyzna, który następnie ukradł cztery szampony do włosów o wartości ponad 60 złotych. Chcąc opuścić sklep, zagroził pobiciem jednej z ekspedientek sklepu, która próbowała go zatrzymać. Agresor użył wobec kobiety siły fizycznej i mocno ją odepchnął i uciekł ze sklepu z towarem. Mundurowi dość szybko wpadli na jego trop i już po około godzinie zatrzymali podejrzewanego o kradzież rozbójniczą 34-latka.

CZYTAJ TEŻ: 17- i 20-latek zatrzymani za propagowanie faszyzmu. To oni grozili śmiercią aktywiście z Koluszek?

Ukradli tysiące markowych przedmiotów. Światowy potentat oszukany na ogromną kwotę

- Mężczyzna początkowo kilkukrotnie zmieniał wersję wydarzeń, ale w końcu przyznał, że rzeczywiście był tego dnia w sklepie a skradzione szampony sprzedał przypadkowo napotkanej osobie. Okazało się, że 34-letni mieszkaniec gminy Andrespol dopuszczał się kradzieży na terenie gminy Andrespol oraz Łodzi. W przeszłości miał już konflikty z prawem - podaje policja.

Łódzkie: Ukradł ze sklepu 4 szampony do włosów, może pójść za kratki NAWET NA 10 LAT!

i

Autor: Policja

34-latek usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej, co zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzą koluszkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź Widzew.

ZOBACZ: ZGROZA! Napaść na tle seksualnym na Pomorskiej w Łodzi. WIDZIELIŚCIE TEGO MĘŻCZYZNĘ? [FOTO]

Nasi Partnerzy polecają