ZGROZA! Napaść na tle seksualnym na Pomorskiej w Łodzi. WIDZIELIŚCIE TEGO MĘŻCZYZNĘ? [FOTO]

2021-02-24 8:00

Trwają poszukiwania mężczyzny, który na ulicy Pomorskiej w Łodzi zaczepił młodą kobietę, nawiązał z nią rozmowę, a następnie włożył jej rękę pod spódnicę. Ktokolwiek go kojarzy proszony jest o kontakt z policją. Szczegóły w materiale.

Do zdarzenia doszło w dniu 23 września 2020 roku, ale mężczyzny nie udało się namierzyć do tej pory. Policja publikuje jego wizerunek, który zarejestrowały kamery monitoringu i prosi o pomoc w jego rozpoznaniu. Sprawą zajmują się funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP w Łodzi.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 09:00 rano na ul. Pomorskiej w Łodzi. Jak opisuje policja, mężczyzna, podczas drogi nawiązał rozmowę z młodą kobietą, a następnie, wykorzystując sytuację, włożył jej rękę pod spódnicę, dotykając uda.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDŹ. Chodził po mieście i ATAKOWAŁ przypadkowych ludzi. Ofiarami GŁÓWNIE KOBIETY!

Mija miesiąc od tragicznej śmierci Patrycji

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, ok. 170 – 175 cm wzrostu, brązowe włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w niebieską kurtkę, ciemną bluzę z kapturem. W ręku miał czarną torbę.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, bądź posiada informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 47 841 1450 od pon-pt w godz. 8:00-16:00 lub z dyżurnym jednostki KMP w Łodzi całodobowo. Telefon alarmowy 112.

Nasi Partnerzy polecają