19-letni mężczyzna włamał się do budki z kebabem przy ul. Drewnowskiej i ukradł z niej... 12 złotych

i

Autor: pixabay.com /CC0, Public Domain 19-letni mężczyzna włamał się do budki z kebabem przy ul. Drewnowskiej i ukradł z niej... 12 złotych

Łódź: Włamał się od baru z kebabem na Drewnowskiej i ukradł... 12 zł

2016-06-09 15:09

W środę 8 czerwca nad ranem 19-letni mężczyzna włamał się do budki z kebabem przy ul. Drewnowskiej i ukradł z niej... 12 złotych. Nie wiadomo, czy był głodny, czy chciał okraść lokal. Wiadomo natomiast, że był pijany.

Incydent miał miejsce po godz. 3 nad ranem. Policja dostała zgłoszenie, że ktoś włamał się do budki z kebabem przy ulicy Drewnowskiej. Funkcjonariusze zastali na miejscu wyrwaną kratę i wypchnięte okno. Na włamywacza trafili kilkaset metrów dalej. Okazał się nim kompletnie pijany 19-latek. Policja znalazła przy nim bilon, prawdopodobnie skradziony z baru. Było to 12 złotych i 80 groszy. W chwili interwencji podejrzewany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Zobacz też: Pijany 23-latek na rowerze miejskim zamiast do Pabianic dojechał do... Zgierza

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności. W przeszłości miał już konflikt z prawem za przestępstwa przeciwko mieniu. W rozmowie z policjantami zatrzymany nie umiał wytłumaczyć, zasłaniając się niepamięcią, czy włamał się, bo był głodny, czy liczył na pozostawioną w barze gotówkę.

Nasi Partnerzy polecają