Miał rozpocząć naukę w szkolę w Dęblinie. 21-letni Kordian przepadł bez wieści!

i

Autor: Zbyszek Kaczmarek/Reporter; Policja/fot. nadkom. Iwona Kaszewska Zaginął 21-letni Kordian Świstek. Mężczyzna był widziany po ostatni 10 lutego, gdy przebywał w Dęblinie

Tajemnicze zniknięcie

Miał rozpocząć naukę w szkolę w Dęblinie. 21-letni Kordian przepadł bez wieści!

2023-02-20 11:39

Zaginął 21-letni Kordian Świstek. Mężczyzna był widziany po raz ostatni 10 lutego, gdy przebywał w Dęblinie. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu, więc bliscy poinformowali o wszystkim policję. Zaginiony to mieszkaniec województwa łódzkiego, dlatego poszukiwania za nim prowadzi m.in. Komenda Powiatowe Policji w Bełchatowie.

Zaginął 21-letni Kordian Świstek. To kandydat do szkoły w Dęblinie

Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym Kordianem Świstkiem. 21-latek był kandydatem do rozpoczęcia nauki w Lotniczej Szkole Wojskowej w Dęblinie, gdzie zresztą był widziany po raz ostatni - było to 10 lutego br. Od tamtej pory rodzina straciła z nim kontakt, więc sprawa zaginięcia została zgłoszona na policję. Zaginiony to mieszkaniec województwa łódzkiego, a działania w tej sprawie prowadzą: Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie i Komenda Powiatowa Policji w Rykach w województwie lubelskim, gdzie zlokalizowana jest dęblińska szkoła. - Od momentu otrzymania informacji o zaginionym przeczesujemy lokalny teren, w tym koryto Wisły, sprawdzamy pustostany na terenie miasta, sprawdzamy dworce i przeglądamy zapisy z kamer monitoringu. Ponadto rozmawiamy z potencjalnymi świadkami, którzy mogą mieć informacje na ten temat - informuje Komenda Powiatowa Policji w Rykach. W momencie zaginięcia Kordian Świstek ubrany był w kurtkę koloru czerwonego, białą bluzę z kapturem, ciemne dresowe spodnie, białe buty sportowe.

- Każda osoba posiadająca informacje o jego aktualnym miejscu pobytu, mająca informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszona jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie lub Komendą Powiatową Policji w Rykach pod całodobowym numerem telefonu 47 846 52 11 lub 47 812 82 10 - apelują mundurowi.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
grob Piotra B. Mężczyzny ktory został zastrzelony w barze w Krakowie. Byl przypadkową ofiarą zwyrodnialca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany