Nikt nie wie, kim jest! Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

i

Autor: Shutterstock Nikt nie wie, kim jest! Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

Tajemnicza sprawa

Nikt nie wie, kim jest! Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

2023-02-20 14:15

Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu prosi o pomoc w ustalenia tożsamość mężczyzny, który został znaleziony w miejscowości Dąbrówka Wielka. Zaniepokojona jego stanem osoba zawiadomiła służby ratownicze, choć nie miał on żadnych obrażeń i nie leżał też na ziemi. Mężczyzna wieku ok. 50-60 lat został przewieziony do szpitala, ale nie wiadomo, kim jest.

Kim jest tajemniczy mężczyzna spod Zgierza? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

Kim jest mężczyzna znaleziony w Dąbrówce Wielkiej? Natrafiła na niego 11 lutego, w rejonie drogi wojewódzkiej nr 702, przypadkowa osoba, która wezwała służby ratownicze zaniepokojona jego zachowaniem. Na ciele mężczyzny nie ujawniono żadnych obrażeń, ale z uwagi na stan zdrowia i tak został zabrany do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Niestety do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Wiadomo jedynie, że ma ok. 50-60 lat i liczne brali w uzębieniu. - Kontakt z nim jest bardzo utrudniony - mówi młodszy aspirant Łukasz Krzemień z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu. Jak dodaje mundurowy, na stronie internetowej policji opublikowano zdjęcie mężczyzny - wystarczy kliknąć TUTAJ.

- Wszystkie osoby mające wiedzę, kim może być mężczyzna, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu 95-100 Zgierz, ul. Długa 58/60, e-mail: dyzurny@zgierz.ld.policja.gov.pl, tel. 47-842-52-23, 47-842-52-00, 47-842-52-01 lub najbliższą jednostką policji - apelują funkcjonariusze.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Strażacy z Wrocławia i pies Orion ratowali ludzi w Turcji.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany