Nowy stadion ŁKS przy al. Unii: Wystartowały zapisy na pierwsze zwiedzanie [INFORMACJE]

2015-07-18 20:28
Podczas zwiedzania łodzianie jako pierwsi zasiądą na trybunie VIP
Autor: Urząd Miasta Łodzi Podczas zwiedzania łodzianie jako pierwsi zasiądą na trybunie VIP

Zapisy na zwiedzanie stadionu miejskiego przy al. Unii zostały otwarte. Pierwsze wycieczki zorganizowane są na weekend 25-26 lipca w ramach Urodzin Łodzi. Jak się zapisać?

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem stadionu przy al. Unii obiekt będzie można zwiedzić 25 i 26 lipca (sobota, niedziela) podczas Urodzin Łodzi. Warunkiem wejścia na teren są wcześniejsze zapisy. Podczas wycieczki zobaczyć będzie można pomieszczenia, które na co dzień nie będą dostępne szerszej publiczności, w tym szatnie zawodników, szatnie dla młodzieży, pokoje trenerów, salę rozgrzewkową, salę konferencyjną, strefę wejściową VIP, a także pomieszczenia techniczne np. wentylatornię. Ciekawostką będzie prezentacja nowoczesnego, ekologicznego systemu zbierania deszczówki, którą będzie można wykorzystywać... w łazienkach stadionowych. Wszyscy uczestnicy będą mogli poczuć się, jak goście specjalni - usiądą na trybunie VIP, a także zwiedzą wieżę komentatorską i skyboksy.

Zapisy na zwiedzanie stadionu miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2

Zapisy na zwiedzanie stadionu miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 możliwe są pod adresem e-mailowym: m.maslowski@uml.lodz.pl. W temacie maila należy wpisać słowo STADION. W treści e-maila powinno znaleźć się IMIĘ I NAZWISKO oraz WIEK. W zwiedzaniu mogą brać udział osoby od 12 roku życia. Zapisy koordynuje Urząd Miasta Łodzi.

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń i zgodnie z kolejnością napływających e-maili będą wyznaczane godziny wycieczek w sobotę i niedzielę (od 10 do 15.30). Kolejne grupy, liczące 10-15 osób, będą wpuszczane co 30 minut. E-mail zwrotny z datą i godziną rozpoczęcia zwiedzania stadionu otrzymają TYLKO osoby, które znajdą się na liście. Wymagany jest dokument tożsamości. Uczestnicy proszeni są o przybycie na miejsce wycieczki na 10 minut przed umówioną godziną wejścia.

Miejsce zbiórek: brama stadionu od strony al. Unii Lubelskiej 2, przed kasami biletowymi i bramkami.

Chcielibyście jako pierwsi zasiąść na trybunie VIP? Wysłaliście już maila?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE