Dostawczak przygniótł maleńkiego chłopca

i

Autor: Straż Miejska w Łodzi

O krok od tragedii w Łodzi! Dostawczak przygniótł maleńkiego chłopca [FOTO]

2021-02-17 9:52

Trudno wyobrazić sobie, co przeżywała mama 3-letniego chłopca, na oczach której pozostawiony na luzie samochód dostawczy stoczył się na auto kobiety i przygniótł jej synka. Wszystko działo się na oczach strażników miejskich, którzy natychmiast ruszyli na pomoc dziecku.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 lutego tuż przed godziną 16 na ulicy Rojnej w Łodzi. Kierowca forda transita zaparkował pojazd pod pawilonem handlowym i poszedł załatwiać swoje sprawunki. Mężczyzna najwyraźniej zapomniał zaciągnąć hamulca ręcznego i zostawił auto na luzie, bo po chwili samochód zaczął się staczać do tyłu wprost na stojącego tuż obok opla.

Tak się nieszczęśliwie złożyło, że akurat w tym samym momencie do osobowego samochodu mama wsadzała swojego 3-letniego synka. Niestety dostawczak uderzył w drzwi opla, które przygniotły mu rączkę. Ból był nie do opisania. Stojący w pobliżu strażnicy miejscy rzucili się na ratunek.

- Usłyszeliśmy wołanie o pomoc - opowiada Tomasz Olszewski, jeden ze strażników. - Zaczęliśmy odpychać to auto, a po chwili zjawił się jego kierowca, odpalił silnik i uwolnił dziecko- dodaje.

Strażnicy udzielili malcowi pierwszej pomocy, wezwali też karetkę pogotowia i policję. Chłopczyk razem z mamą trafił do szpitala, kierowca forda został ukarany mandatem.

Śmiertelny wypadek na Jana Pawła II w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany