Pasażer autobusu oblany gorącą cieczą. Przerażające zdarzenie w Łodzi [WIDEO]

i

Autor: shutterstock, Marcin Jurkiewicz/East News Pasażer autobusu miejskiego w Łodzi został oblany gorącą cieczą, po tym jak w pojeździe doszło do awarii, zdj. ilustracyjne

Wielki pech

Pasażer autobusu miejskiego oblany gorącym płynem. Przerażające zdarzenie w Łodzi [WIDEO]

2023-03-03 10:51

Pasażer autobusu miejskiego w Łodzi został oblany gorącym płynem, po tym jak w pojeździe doszło do awarii. W środę,1 marca, uległa jej zawór układu chłodzenia, czego efektem był wyciek płynu spod sufitu. Na miejsce została wezwana karetka, która miała zabrać mężczyznę do szpitala. Rzecznik MPK Łódź mówi, że stan autobusów jest sprawdzany każdego dnia.

Pasażer autobusu oblany gorącym płynem. Przerażające zdarzenie w Łodzi

W autobusie miejskim w Łodzi miała wybuchnąć panika, po tym jak jeden z pasażerów został oblany gorącym płynem. Do zdarzenia doszło w środę, 1 marca, po godz. 16, w pojeździe linii 96A, na ulicy Przybyszewskiego, za ul. Lodową. Jak informuje Piotr Wasiak, rzecznik MPK Łódź, "uszkodzony został zawór układu chłodzenia, czego efektem był wyciek płynu spod sufitu. Jeden z pasażerów został nim niestety oblany. Trwa wyjaśnianie tej sytuacji, aby nie dochodziło do podobnych zdarzeń w przyszłości". Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Według relacji profilu facebookowego LDZ Zmotoryzowani Łodzianie, do którego zgłosiła się pasażerka tego samego autobusu, płyn spłynął po twarzy i ciele poszkodowanego, który został następnie zabrany do szpitala. W internecie pojawiło się wideo dokumentujące końcówkę zdarzenia, na którym widać gorący płyn wylewający się z autobusu.

- Stan pojazdów jest sprawdzany każdego dnia podczas tzw. OC, ponadto autobusy przechodzą przeglądy wynikające z przebiegu pojazdu (co kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy kilometrów) oraz przeglądy rejestracyjne (w przypadku autobusów są one wykonywane co pół roku). Pojazd ten jest serwisowany przez firmę zewnętrzną – autoryzowany serwis producenta - dodaje Woźniak.

Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?
Chwile grozy na stacji benzynowej
Nasi Partnerzy polecają