Nie masz, gdzie zorganizować grilla? Przyjdź na Piotrkowską 217!

i

Autor: commons.wikimedia.org /Frettie CC 3.0 Nie masz, gdzie zorganizować grilla? Przyjdź na Piotrkowską 217!

Piotrkowska 217: Weź kiełbaski i przyjdź na grilla! [WIDEO]

2015-05-29 13:21

Masz ochotę na grilla, ale nie masz gdzie go zorganizować? Piotrkowska 217 w sobotę (30 maja) zaprasza do siebie. Na wspólne grillowanie można przyjść z własnymi kiełbaskami. Zobacz szczegóły!

Sezon grillowy trwa w najlepsze, dobrą aurę postanowiła wykorzystać Piotrkowska 217. Pod tym adresem, w sobotę (30 maja) zorganizowany zostanie wielki miejski grill. Przyłączyć się do zabawy można na trzy sposoby:

1. Opcja prosta i wygodna, czyli przyjdźcie i jedzcie! Działające w strefie lokale przygotują na ten dzień specjalne grillowe menu. Będą pozycje klasyczne, ale i nietypowe dla tych, którzy lubią kulinarne eksperymenty. - Poszerzamy również horyzonty! Zapraszamy do próbowania specjałów kuchni tureckiej, które zaserwuje Przystań w Ortaköy i grilla w jamajskim klimacie od Kingston Town Patty - zachęcają organizatorzy grilla.

2. Opcja szybka i zespołowa - zabierzcie własne jedzenie i sprzęt. Jeśli nie macie odpowiednich możliwości transportowych, na miejscu można będzie dostać grille jednorazowe (ilość ograniczona).

3. Opcja dla ambitnych: zgłoś się i zostań Grill Masterem. Pokaż innym jak to się robi! Przygotuj potrawy, grilluj na oczach gości i podziel się swoimi specjałami. Odpłatnie lub nie. Zostań szefem własnej jednodniowej restauracji grillowej.

Chcesz zostać Grill Masterem imprezy? Podrzucamy przepis na karkówkę z grilla z sosem po cygańsku:

Całości dopełni muzyka na żywo. O atmosferę zadba Marcus Saudy - producent muzyczny z Łodzi, którego brzmienie charakteryzuje niezwykły eklektyzm muzyczny. Od klubowych rytmów na 4/4 przez nu-jazz, do wymagającej alternatywy elektronicznej. Zaproponuje ciepłe brzmienia idealnie uzupełniające atmosferę spokojnego sobotniego popołudnia w miejskim stylu.

Jakie jest Wasze popisowe danie na grilla? Podzielcie się przepisem w komentarzu!