Powiedział córeczce, że ją kocha, po czym nagle zmarł. Niepełnosprawna siostra Andrzeja otoczyła 5-latkę miłością.

i

Autor: Pomagam.pl Brat pani Katarzyny zmarł nagle na zawał, i to chwilę po tym gdy powiedział swojej malutkiej córeczce, że bardzo ją kocha

Tragiczna i wzruszająca historia

Powiedział córeczce, że ją kocha, po czym nagle zmarł. Jego niepełnosprawna siostra otoczyła 5-latkę miłością

2023-03-03 5:00

Brat pani Katarzyny zmarł nagle na zawał, i to chwilę po tym gdy powiedział swojej malutkiej córeczce, że bardzo ją kocha. Do zgonu mężczyzny doszło na terenie Wielkiej Brytanii, ale mieszkanka województwa łódzkiego chce sprowadzić jego ciało do Polski. Mimo że jest niepełnosprawna i samotnie wychowuje dwoje swoich dzieci, zaopiekowała się 5-latką.

Powiedział córeczce, że ją bardzo kocha, po czym nagle zmarł

Mieszkanka województwa łódzkiego potrzebuje pomocy w sprowadzeniu do Polski ciała swojego zmarłego niedawno brata, Andrzeja. Mężczyzna odszedł nagle, przebywając na terenie Wielkiej Brytanii, i to w wyjątkowo tragicznych okolicznościach. Jak relacjonuje kobieta, dostał zawału tuż po rozmowie ze swoją 5-letnią córeczką, której zdążył jeszcze powiedzieć, że bardzo ją kocha. Pani Katarzyna jest osobą niepełnosprawną i od ponad 20 lat korzysta z najniższej renty w wysokości 913 zł z uwagi na reumatoidalne zapalenie stawów. Mimo że samotnie wychowuje też dwoje swoich dzieci postanowiła zaopiekować się dziewczynką. W tej sytuacji kobieta nie jest w stanie sama pokryć kosztów transportu ciała brata do Łowicza, gdzie miałby zostać pochowany w grobie razem ze swoją mamą, co było jego życzeniem.

- Proszę ludzi o dobrym sercu o wpłatę choć 1 złotówki. Muszę zgromadzić ponad 2000 funtów dla firmy, która zajmuje się przewożeniem zwłok z Londynu do Polski (...) Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę. Każda złotówka to zawsze krótsza droga do celu..... - pisze pani Katarzyna na Pomagam.pl.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Bliscy pożegnali zmarłego piłkarza z Trzebuski