Prokurator z Łodzi podejrzany o molestowanie seksualne kobiety! Został zawieszony w czynnościach

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER, shutterstock

Jest śledztwo

Prokurator z Łodzi podejrzany o molestowanie seksualne kobiety! Został zawieszony w czynnościach

2023-02-15 16:06

Prokurator z Łodzi jest podejrzany o molestowanie seksualne kobiety. Chodzi o mężczyznę delegowanego do pracy w tamtejszej prokuraturze regionalnej, który został zawieszony w czynnościach i stracił część wynagrodzenia. Śledztwo prowadzi Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej. Osobne postępowanie dotyczące molestowania wszczęła łódzka jednostka.

Prokurator z Łodzi podejrzany o molestowanie seksualne kobiety

Czy prokurator z Łodzi dopuścił się molestowania seksualnego kobiety? Wyjaśnia to Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej. Na razie wiadomo, że chodzi o mężczyznę delegowanego do pracy w Prokuraturze Regionalnej w Łodzi, który został na razie zawieszony w czynnościach służbowych, a do tego obniżono mu wynagrodzenie. - Na żądanie Prokuratora Regionalnego w Łodzi zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające, które jest prowadzone przez zastępcę rzecznika dyscyplinarnego dla łódzkiego okręgu regionalnego - mówi Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Krajowej. Jak dodaje, "zarówno dobro pokrzywdzonej, jak również dobro prowadzonego postępowania uniemożliwiają przekazanie szerszych informacji w tej sprawie".

Libacja w prokuraturze w Łodzi?

Tymczasem jak informuje Wyborcza.pl, do zdarzenia miało dojść w budynku Prokuratury Regionalnej w Łodzi, wkrótce po jego uroczystym otwarciu, tj. pod koniec listopada ub.r. Zdaniem informatora redakcji w tym czasie odbywała się tam "popijawa", w której oprócz kobiety i podejrzanego prokuratora brały też udział inne osoby. Poszkodowana to według niego również pracownica prokuratury w Łodzi.

Sonda
Jak oceniacie działanie wymiaru sprawiedliwości?
W biały dzień ukradli schody. Mieszkańcy myśleli, że to pracownicy z urzędu.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają