Potworna tragedia w Boże Narodzenia. Para weszła na tory, rozjechał ich pociąg. To byli młodzi ludzie

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Potworna tragedia w Boże Narodzenia. Para weszła na tory, rozjechał ich pociąg. To byli młodzi ludzie

Potworna tragedia w Boże Narodzenie. Para weszła na tory, rozjechał ich pociąg. To byli młodzi ludzie

2020-12-26 9:12

W powiecie radomszczańskim (woj. łódzkie) doszło do tragicznego w skutkach potrącenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że para - mężczyzna i kobieta - celowo weszła na tory, nie schodząc z nich nawet wtedy, gdy widzieli nadjeżdżający pociąg. Zostali rozjechani, nie udało się ich uratować.

Łódzkie: Śmiertelne potrącenie przez pociąg. Zginęli młodzi ludzie

W piątek, 25 grudnia, po godz. 22:00 w powiecie radomszczańskim (woj. łódzkie) doszło do tragicznego wypadku. Jak podaje Radio Łódź, pociąg jadący w kierunku Łodzi potrącił dwie osoby: mężczyznę i kobietę w wieku 21 lat. Do dramatu doszło w Boże Narodzenie. -  Para nie zeszła z torów, ponosząc śmierć na miejscu. Maszynista zeznał, że widział osobę leżącą na torach, nie wiedział jednak, że potrącone zostały dwie osoby - czytamy na portalu Radia Łódź. Prowadzący pociąg był trzeźwy. Teraz służby będą ustalać, co było dokładną przyczyną wypadku. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że mogło to być podwójne samobójstwo. 

Świąteczny apel premiera: Spędźmy ten czas w kameralnym gronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany