STRASZLIWA tragedia w łódzkim. Miesięczne dziecko i jego matka zginęli przez dzika!

i

Autor: OSP KSRG Przygłów STRASZLIWA tragedia w łódzkim. Miesięczne dziecko i jego matka zginęli przez dzika!

STRASZLIWA tragedia w łódzkim. Miesięczne dziecko i jego matka zginęli przez dzika!

2020-12-25 18:14

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w województwie łódzkim w pierwszy dzień świąt. W zderzeniu auta z dzikiem śmierć poniosła młoda matka i jej maleńkie dziecko. Szczegóły zdarzenia ustala policja.

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 grudnia po godzinie 15 w Nowej Wsi w powiecie piotrkowskim. OSP KSRG Przygłów podaje na swojej stronie na Facebooku, że wypadek wydarzył się "pomiędzy Przygłowem, a Nową Wsią. Niestety na miejscu zginęła kobieta i małe dziecko.... Mężczyzna który z nimi podróżował w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala".

Strażacy informują także, że przyczyną wypadku było wtargnięcie dzikiej zwierzyny pod samochód osobowy. Auto najpierw zderzyło się ze zwierzęciem, a następnie uderzyło w drzewo. Jak widać na zdjęciu siła uderzenia była tak duża, że samochód został rozerwany na dwie części.

Rzecznik łódzkich strażaków przekazał serwisowi polsatnews.pl, że śmierć na miejscu poniosła podróżująca toyotą kobieta oraz miesięczne dziecko. 25-letni mężczyzna trafił do szpitala w Bełchatowie.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem
Nasi Partnerzy polecają