Śmiertelny wypadek na drodze krajowej

Tragedia w Wielki Czwartek. Szczątki auta przykryły jezdnię. Osobówka wjechała pod tira [ZDJĘCIA]

2024-04-05 23:05

Kierowca hyundaia zginął w wypadku, do którego doszło w czwartek, 28 marca, pod Piotrkowem Trybunalskim. Mężczyzna jechał drogą krajową nr 74 na trasie Jaksonek-Sulejów, ale zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z tirem. 64-latek był reanimowany na miejscu zdarzenia, ale na próżno. Okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśnia policja.

Śmiertelny wypadek pod Piotrkowem. Nie żyje kierowca hyundaia

64-latek zginął po zderzeniu z tirem na drodze krajowej nr 74 pod Piotrkowem Trybunalskim. Do tragedii doszło w czwartek, 28 marca, ok. godz. 15.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący hyundaiem jechał od strony Kielc trasą Jaksonek-Sulejów, ale z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z samochodem ciężarowym z naczepą. Służby ratownicze po dojeździe na miejsce wypadku reanimowały jeszcze mężczyznę, ale lekarz stwierdził jego zgon.

Dalsza część tekstu poniżej.

Wysadził parafię, dostał 6 lat

Kierujący tirem był trzeźwy. Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury - mówi asp. sztab. Izabela Gajewska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.