Tragiczna śmierć 48-latka. Winny kierowca BMW? Policja poszukuje świadków

i

Autor: KMP w Piotrkowie Trybunalskim Policja w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje świadków wypadku na drodze nr 742 w Łęcznie, gdzie zginął 48-letni rowerzysta, którego potrącił kierowca BMW

Są już wstępne ustalenia

Tragiczna śmierć 48-latka. Winny kierowca BMW? Policja poszukuje świadków

2023-09-11 14:11

Policja w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje świadków wypadku na drodze nr 742 w Łęcznie, gdzie zginął 48-letni rowerzysta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, w tym samym kierunku, co mężczyzna, jechał kierujący BMW. 31-latek miał nie zachować należytej ostrożności i uderzyć w rower, w wyniku czego prowadzący jednoślad zginął na miejscu wypadku.

Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku pod Piotrkowem Trybunalskim

48-latek nie żyje, potrącił go kierowca BMW - to kulisy śmiertelnego wypadku w Łęcznie, którego świadków poszukuje teraz policja w Piotrkowie Trybunalskim. Do tragedii doszło w sobotę, 9 września, na drodze nr 742, ok. godz. 17. Jak wstępnie informuje policja, zarówno rowerzysta, jak i 31-latek jechali w tym samym kierunku. W tym czasie kierowca osobówki miał nie zachować należytej ostrożności, w wyniku czego najechał na tył roweru, powodując upadek mężczyzny, który zginął na miejscu. Prowadzący BMW był trzeźwy. - Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i wykonali oględziny. Pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze wyjaśnią teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim lub na numer alarmowy 112 - apelują mundurowi.

Ciężarówka, resorki i misie na grobie malutkiego Jeremiaszka, który zadławił się winogronem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany