Uczeń szkoły podstawowej odepchnął i zwyzywał nauczyciela w Rawie Mazowieckiej

i

Autor: SHUTTERSTOCK Uczeń szkoły podstawowej w Rawie Mazowieckiej odepchnął i zwyzywał nauczyciela na przerwie, gdy ten chciał przerwać awanturę, zdj. ilustracyjne

Skandal w Rawie Mazowieckiej

Uczeń szkoły podstawowej odepchnął i zwyzywał nauczyciela. Policja mówi o "lawinie wulgaryzmów"

2023-03-02 12:58

Uczeń szkoły podstawowej w Rawie Mazowieckiej odepchnął i zwyzywał nauczyciela na przerwie. Chłopak z siódmej klasy chwilę wcześniej sam miał wywołać awanturę z innym nastolatkiem, a gdy pedagog chciał ich uspokoić, jednemu z uczniów puściły nerwy. Na miejsce została wezwana policja, która informuje, że w stronę nauczyciela padła "lawina wulgaryzmów".

Uczeń szkoły podstawowej w Rawie Mazowieckiej odepchnął i zwyzywał nauczyciela

Sąd rodzinny w Rawie Mazowieckiej zajmie się sprawą ucznia jednej z tamtejszych szkół podstawowych, który odepchnął i zwyzywał nauczyciela. Tamtejsza policja poinformowała o wszystkim we wtorek, 28 lutego, ale do zdarzenia doszło wcześniej. Jak informuje miejscowa policja, nastolatek z siódmej klasy miał najpierw doprowadzić na przerwie do kłótni ze szkolnym kolegą. Gdy wszedł między nich dyżurujący nauczyciel, by ich rozdzielić, pierwszy z uczniów odepchnął go i zaczął wyzywać. Z uwagi na agresywne zachowanie chłopaka na miejsce wezwano policję, która mówi, że w kierunku mężczyzny padła "lawina wulgaryzmów". - Na takie zachowania nie może być przyzwolenia w szkole, stąd decyzja dyrekcji o poinformowaniu policji i złożeniu zawiadomienia o przestępstwie. Nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym, dlatego też za znieważenie lub naruszenie nietykalności cielesnej grożą poważne konsekwencje prawne. Nieletni odpowie on za swój czyn przed sądem rodzinnym - wyjaśnia młodsza aspirantka Agata Krawczyk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Jak dodaje kobieta, uczeń przyznał się do odepchnięcia i zwyzywania nauczyciela, a swoje zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem.

Sonda
Czy młodzież zachowuje się gorzej niż kiedyś?
Skandal w Legionowie. Mężczyzna z promilem alkoholu siedział za kierownicą miejskiego autobusu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany