Walec zmiażdżył stopy 32-latka. Horror w Łodzi. Jak to się mogło stać?!

i

Autor: PIRO4D / CC0 / pixabay.com, gk Walec zmiażdżył stopy 32-latka. Horror w Łodzi. Jak to się mogło stać?!

Wypadek na placu budowy

Walec zmiażdżył stopy 32-latka. Horror w Łodzi. Jak to się mogło stać?!

2022-11-25 9:56

Policja i Państwowa Inspekcja Pracy wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło na placu budowy przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Walec drogowy potrącił jednego z pracowników i dosłownie zmiażdżył mu stopy. 32-latek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek, 24 listopada, około godz. 16:00. Jak informuje "Express Ilustrowany", 32-letni mężczyzna został potrącony przez walec drogowy. Poszkodowany to pracownik firmy, która wykonywała prace w tym miejscu. Ciężki pojazd najechał na stopy mężczyzny. 32-latek trafił do szpitala.

Okoliczności wypadku bada policja, a także Państwowa Inspekcja Pracy, gdyż do zdarzenia doszło w miejscu wyłączonym z ruchu drogowego. Inspektorzy PIP sprawdzą czy nie doszło do zaniedbań i czy operator walca miał wszelkie stosowne uprawnienia. Wiadomo, że zarówno 37-letni operator maszyny, jak i poszkodowany 32-latek byli trzeźwi.

- W obu przypadkach była bez zarzutu - informuje na łamach "Expressu Ilustrowanego" Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Według nieoficjalnych ustaleń, operator walca mógł nie zauważyć poszkodowanego mężczyzny. O tej porze panował już półmrok, więc widoczność mogła być nieco ograniczona.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają