Walec zmiażdżył stopy 32-latka. Horror w Łodzi. Jak to się mogło stać?!

i

Autor: PIRO4D / CC0 / pixabay.com, gk Walec zmiażdżył stopy 32-latka. Horror w Łodzi. Jak to się mogło stać?!

Wypadek na placu budowy

Walec zmiażdżył stopy 32-latka. Horror w Łodzi. Jak to się mogło stać?!

2022-11-25 9:56

Policja i Państwowa Inspekcja Pracy wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło na placu budowy przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Walec drogowy potrącił jednego z pracowników i dosłownie zmiażdżył mu stopy. 32-latek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek, 24 listopada, około godz. 16:00. Jak informuje "Express Ilustrowany", 32-letni mężczyzna został potrącony przez walec drogowy. Poszkodowany to pracownik firmy, która wykonywała prace w tym miejscu. Ciężki pojazd najechał na stopy mężczyzny. 32-latek trafił do szpitala.

Okoliczności wypadku bada policja, a także Państwowa Inspekcja Pracy, gdyż do zdarzenia doszło w miejscu wyłączonym z ruchu drogowego. Inspektorzy PIP sprawdzą czy nie doszło do zaniedbań i czy operator walca miał wszelkie stosowne uprawnienia. Wiadomo, że zarówno 37-letni operator maszyny, jak i poszkodowany 32-latek byli trzeźwi.

- W obu przypadkach była bez zarzutu - informuje na łamach "Expressu Ilustrowanego" Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Według nieoficjalnych ustaleń, operator walca mógł nie zauważyć poszkodowanego mężczyzny. O tej porze panował już półmrok, więc widoczność mogła być nieco ograniczona.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają