16-letni Kuba wyszedł od babci i zniknął! Rodzina błaga o pomoc

i

Autor: Shutterstock; KPP Tomaszów Mazowiecki

Co się stało z nastolatkiem?

16-letni Kuba wyszedł od babci i zniknął! Rodzina błaga o pomoc

2023-03-22 12:19

Policja w Tomaszowie Mazowieckim poszukuje zaginionego Jakuba Nowaka. 16-latek zniknął po wyjściu z domu babci. Choć było to 24 grudnia ub.r., mundurowi poinformowali o sprawie dopiero teraz. Wiadomo, że rodzina nie ma z chłopakiem żadnego kontaktu i nie ma żadnych informacji, gdzie może przebywać. Zaginiony 16-latek nie kontaktował się również ze znajomymi.

Zaginął 16-letni Kuba z Tomaszowa Mazowieckiego

Zaginął 16-letni Jakub Nowak z Tomaszowa Mazowieckiego, którego poszukują rodzina i tamtejsza policja. Jak informują mundurowi, z chłopakiem nie ma kontaktu od 24 grudnia ub.r., gdy wyszedł z domu swojej babci - mimo że było to prawie 3 miesiące temu, informacja w tej sprawie ukazała się dopiero 17 marca. Od tamtego czasu 16-latek nie skontaktował się ani z członkami rodziny, ani ze znajomymi, a żadna z tych osób nie wie, gdzie może przebywać. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną bluzę i czarne spodnie. Policja w Tomaszowie Mazowieckim podaje również rysopis Jakuba Nowaka:

  • WZROST: około 175 cm;
  • SYLWETKA: szczupła;
  • WŁOSY: krótkie koloru czarnego;
  • OCZY: niebieskie;
  • USZY / UCHO: normalne;
  • NOS: prosty.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Jakuba Nowaka, proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerem telefonu 47 846 22 81, w godzinach 7:30-15:30, z oficerem dyżurnym pod numerem 47 846 22 00 (całodobowo), dzwoniąc pod numer alarmowy Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, lub kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji - proszą mundurowi.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Plaga szczurów we Wrocławiu. Ten tłuścioch pływał w toalecie pani Renaty
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany