23-latek zamordował koty. Uderzał nimi w ścianę bloku

i

Autor: KPP Opoczno 23-latek zamordował koty. Uderzał nimi w ścianę bloku

Obrzydliwe morderstwo w Opocznie

23-latek zmasakrował dwa koty! "Uderzał nimi o budynek"

2022-09-27 17:08

Zamordował dwoje kociąt uderzając zwierzakami w fragment budynku. Obrzydliwe zachowanie 23-letniego mieszkańca Mniszkowa (woj. łódzkie) potwierdził świadek, a truchło jednej z ofiar znaleźli w krzakach zaalarmowani policjanci.

Trudno oszacować, czy całe zajście pamięta, bo według badań alkomatem wydmuchał 3 promile. Z początkiem tygodnia 26 września o zachowaniu mężczyzny zaalarmowana została komenda policji w Opocznie. Na miejscu świadek opowiedział, jak młody mężczyzna uderzył kociętami o fragment budynku gospodarczego, a ich truchła odrzucił w pobliskie zarośla. Kryminalni odkryli w krzakach jedno z ciał zwierząt, drugiego nie udało się odnaleźć. 23-latek, jak się okazało mieszkaniec gminy Mnichów, został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Pracownik gminy zabezpieczył ciało kota do sekcji. Po wytrzeźwieniu 23-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem, a za tak sformułowany grozi mu do 5 lat więzienia. Policja nie precyzuje, czy przyznał się do winy.

Przypomnijmy, że w podobnych przypadkach sprawę należy zgłaszać bezpośrednio na policję straż miejską czy do lokalnych towarzystw zajmujących się ochroną zwierząt. Głośna sprawa podobnej, równie obrzydliwej kategorii, pochodzi z woj. opolskiego, z końcem 2020 roku opisywaliśmy zwyrodnialca, który gwałcił własnego psa. Więcej TUTAJ: Latami bił i GWAŁCIŁ swojego psa. Jest PRZEŁOMOWY wyrok dla zwyrodnialca!

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają