23-latek zamordował koty. Uderzał nimi w ścianę bloku

i

Autor: KPP Opoczno 23-latek zamordował koty. Uderzał nimi w ścianę bloku

Obrzydliwe morderstwo w Opocznie

23-latek zmasakrował dwa koty! "Uderzał nimi o budynek"

2022-09-27 17:08

Zamordował dwoje kociąt uderzając zwierzakami w fragment budynku. Obrzydliwe zachowanie 23-letniego mieszkańca Mniszkowa (woj. łódzkie) potwierdził świadek, a truchło jednej z ofiar znaleźli w krzakach zaalarmowani policjanci.

Trudno oszacować, czy całe zajście pamięta, bo według badań alkomatem wydmuchał 3 promile. Z początkiem tygodnia 26 września o zachowaniu mężczyzny zaalarmowana została komenda policji w Opocznie. Na miejscu świadek opowiedział, jak młody mężczyzna uderzył kociętami o fragment budynku gospodarczego, a ich truchła odrzucił w pobliskie zarośla. Kryminalni odkryli w krzakach jedno z ciał zwierząt, drugiego nie udało się odnaleźć. 23-latek, jak się okazało mieszkaniec gminy Mnichów, został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Pracownik gminy zabezpieczył ciało kota do sekcji. Po wytrzeźwieniu 23-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem, a za tak sformułowany grozi mu do 5 lat więzienia. Policja nie precyzuje, czy przyznał się do winy.

Przypomnijmy, że w podobnych przypadkach sprawę należy zgłaszać bezpośrednio na policję straż miejską czy do lokalnych towarzystw zajmujących się ochroną zwierząt. Głośna sprawa podobnej, równie obrzydliwej kategorii, pochodzi z woj. opolskiego, z końcem 2020 roku opisywaliśmy zwyrodnialca, który gwałcił własnego psa. Więcej TUTAJ: Latami bił i GWAŁCIŁ swojego psa. Jest PRZEŁOMOWY wyrok dla zwyrodnialca!

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają