Wielka tragedia

25-latka zginęła w pożarze domu! Nie zdążyła wybiec z ogarniętego ogniem budynku [ZDJĘCIA]

2023-09-04 10:28

25-letnia kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego w Kamocinie pod Piotrkowem Trybunalskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pojawieniu się płomieni w poniedziałek, 4 września, o godz. 4.28. Na miejsce zadysponowano 7 zastępów państwowej i ochotniczych straży pożarnych. Mundurowi dowiedzieli się, że wewnątrz budynku znajduje się jedna osoba.

Śmiertelny pożar pod Piotrkowem Trybunalskim. Nie żyje 25-latka

Jedna kobieta została ranna, druga zginęła - to bilans pożaru, jaki wybuchł w domu jednorodzinnym w Kamocinie pod Piotrkowem Trybunalskim. Walka z ogniem rozpoczęła się we wczesnych godzinach porannych, bo straż pożarna została powiadomiona o wszystkim w poniedziałek, 4 września, o godz. 4.28. Gdy mundurowi, tj. 7 zastępów Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie i ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Grabica, dotarli na miejsce, dowiedzieli się, że w środku budynku została 25-letnia kobieta. Strażacy odnaleźli poszkodowaną, ale na uratowanie jej życia było za późno - zginęła na miejscu. Z objętego ogniem budynku jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych ewakuowały się prawdopodobnie dwie inne osoby, w tym 63-latka. Kobieta trafiła z obrażeniami ciała do szpitala, ale nie wiadomo, w jakim jest stanie.

- Pożar został już ugaszony, natomiast trwają prace związane z zabezpieczeniem domu i rozbiórką nadpalonego dachu - relacjonuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, rzecznik KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

Jak dodaje policja, sprawą śmiertelnego zdarzenia zajęła się również tamtejsza prokuratura.

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Barcicach