28-letnia kobieta runęła z 9. piętra wieżowca! Tragedia w Łódzkiem

i

Autor: autokaremcom/cc0/Pixabay.com Nie żyje 28-letnia mieszkanka Pabianic, która wypadła z 9. piętra wieżowca przy ul. Grota-Roweckiego, zdj. ilustracyjne

Sprawą zajęła się prokuratura

28-letnia kobieta runęła z 9. piętra wieżowca! Tragedia w Łódzkiem

2023-05-23 10:16

Nie żyje 28-letnia mieszkanka Pabianic, która wypadła z 9. piętra wieżowca przy ul. Grota-Roweckiego. Do tragedii doszło w poniedziałek, 22 maja, przed godz. 15. Gdy na miejsce dotarły służby ratownicze, przystąpiły jeszcze do reanimacji, ale na pomoc było już za późno, bo lekarz stwierdził zgon kobiety. Sprawą śmierci 28-latki zajęła się prokuratura.

28-letnia kobieta runęła z 9. piętra wieżowca w Pabianicach

Prokuratura w Pabianicach wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności śmierci 28-latki, która wypadła z 9. piętra wieżowca przy ul. Grota-Roweckiego. Tamtejsza policja otrzymała w tej sprawie zgłoszenie w poniedziałek, 22 maja, o godz. 14.45. Po zadysponowaniu na miejsce służb ratowniczych przystąpiły one do reanimacji poszkodowanej, ale okazała się ona nieskuteczna - lekarz potwierdził śmierć młodej kobiety, mieszkanki miasta. Jak informuje sierżantka sztabowa Agnieszka Jachimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, mundurowi prowadzą czynności w tej sprawie pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Pijany ukradł porsche i celowo potrącił rowerzystę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany