42-latka zmarła w szpitalu! Jej obrażenia okazały się zbyt poważne. Tragedia w Łódzkiem

i

Autor: Super Express (2) 42-letnia kobieta zmarła w szpitalu, po tym jak została potrącona na przejściu dla pieszych w Sieradzu, zdj. ilustracyjne

Sprawą zajęła się prokuratura

42-latka zmarła w szpitalu! Jej obrażenia okazały się zbyt poważne. Tragedia w Łódzkiem

2023-10-13 13:02

42-letnia kobieta zmarła w szpitalu, po tym jak została potrącona na przejściu dla pieszych. Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 25 września, w Sieradzu, gdy w przechodzącą przez oznakowane pasy pieszą uderzyła kierująca renaultem 46-latka. Kobieta była trzeźwa. Poszkodowana przeżyła samo zdarzenie, ale została ciężko ranna i zmarła po kilku godzinach.

Śmiertelny wypadek w Sieradzu. 42-latka potrącona na przejściu

Nie żyje 42-latka, która została potrącona przejściu dla pieszych w Sieradzu. Wszystko działo się na ul. Sienkiewicza w poniedziałek, 25 września, ok. godz. 5.30. Jadąca od strony Zduńskiej Woli 46-latka, która poruszała się osobowym renaultem prostym odcinkiem drogi, uderzyła w kobietę przechodzącą przez oznakowane pasy. 42-letnia poszkodowana odniosła ciężkie obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala, gdzie tego samego dnia, po upływie kilku godzin, zmarła.

- Pracujący na miejscu policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny, zebrali ślady związane ze zdarzeniem oraz przesłuchali świadków. Badanie stanu trzeźwości kierującej samochodem wskazało, że była trzeźwa. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo - informuje aspirantka sztabowa Agnieszka Kulawiecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Sprawę śmiertelnego wypadku mundurowi wyjaśniają pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Ostatnie pożegnanie rodziny zabitej w wypadku na Słowacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany