57-latek spadł ze schodów w lokalu i zginął! Makabra w Opocznie

i

Autor: Shutterstock 57-letni mężczyzna spadł ze schodów w jednym z lokali gastronomicznych w Opocznie i zginął na miejscu, zdj. ilustracyjne

Koszmarny wypadek

57-latek spadł ze schodów w lokalu i zginął! Makabra w Opocznie

2023-02-13 13:27

57-letni mężczyzna spadł ze schodów w jednym z lokali gastronomicznych w Opocznie i zginął. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, 12 lutego, przed godz. 1. Jak informuje tamtejsza policja, poszkodowany odniósł poważne obrażenia głowy i choć był jeszcze reanimowany, poniósł śmierć na miejscu. Sprawą nieszczęśliwego wypadku zajęła się prokuratura.

Opoczno. 57-latek spadł ze schodów i zginął. Śmiertelny wypadek w lokalu

W jednym z lokali gastronomicznych w Opocznie doszło do śmiertelnego wypadku, w którym po upadku ze schodów zginął 57-latek. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, 12 lutego przed godz. 1. Na miejsce dotarła jako pierwsza załoga karetki pogotowia. - Gdy do lokalu weszli mundurowi, ratownicy medyczni prowadzili reanimację mężczyzny, ale nie zdołali uratować mu życia. Z tego, co wiem, poszkodowany odniósł poważne obrażenia głowy, spadając z kilku stopni schodów, co ustaliliśmy wstępnie, korzystając m.in. z zamontowanego wewnątrz obiektu monitoringu - mówi aspirant sztabowa Barbara Stępień, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Kobieta nie zdradza, o jaki dokładnie lokal chodzi, dodając tylko, że było to miejsce w typie kawiarni/klubu, a do wypadku doszło, gdy 57-latek opuszczał już budynek. Sprawą nieszczęśliwego zdarzenia w Opocznie zajęła się również tamtejsza prokuratura rejonowa.

Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej służby zdrowia?
Młody kierowca przeciął rondo i doprowadził do kolizji

Czterodniowy tydzień pracy bliżej niż sądzono?

Posłuchaj rozmowy i poznaj argumenty pomysłodawców!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają