6-latek zawisnął na ogrodzeniu? W ciężkim stanie trafił do szpitala

i

Autor: Art Service, Shutterstock 6-latek spod Radomska, który w ciężkim stanie stanie trafił śmigłowcem LPR do szpitala, miał wcześniej zawisnąć na ogrodzeniu, w wyniku czego doszło do podduszenia, zdj. ilustracyjne

Fatalny wypadek

6-latek zawisnął na ogrodzeniu? W ciężkim stanie trafił do szpitala

2023-03-31 12:01

6-latek spod Radomska, który w ciężkim stanie stanie trafił śmigłowcem LPR do szpitala, miał wcześniej zawisnąć na ogrodzeniu, w wyniku czego doszło do podduszenia. Według informacji RMF FM chłopiec chciał przejść przez ogrodzenie, ale zahaczył o nie kurtką i nie mógł się już uwolnić. W wyniku nieszczęśliwego wypadku u 6-latka doszło do zagrożenia życia.

6-latek zawisnął na ogrodzeniu? W ciężkim stanie trafił do szpitala

Najpierw zawisnął na ogrodzeniu, później trafił w ciężkim stanie do szpitala - tak według doniesień RMF FM wyglądały kulisy wypadku 6-latka, do którego doszło w gminie Żytno pod Radomskiem. Służby ratownicze otrzymały w tej sprawie zgłoszenie w środę, 29 marca, ok. godz. 13, po tym jak chłopiec prawdopodobnie przechodził przez płot i zahaczył przypadkowo kurtką o wystające elementy. Zawiśnięcie na płocie miało doprowadzić do podduszenia dziecka, w związku z czym z miejsca zdarzenia zabrał je śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - stan poszkodowanego był określany jako ciężki. Sprawą zajęły się policja i prokuratura w Radomsku.

Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej służby zdrowia?
Zarabiali na prostytucji. Policja rozbiła gang. Znaleziono broń, amunicję i narkotyki.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany