Ciało 34-latka spłonęło na kuchence gazowej! Jego matkę obudził swąd. Przerażające zdarzenie w Łodzi

i

Autor: stevepb/cc0/Pixabay.com Częściowo zwęglone ciało 34-latka znaleziono na kuchence gazowej w mieszkaniu przy ul. Próchnika w Łodzi, gdzie doszło do pożaru, zdj. ilustracyjne

Wielka tragedia

Ciało 34-latka spłonęło na kuchence gazowej! Jego matkę obudził swąd. Przerażające zdarzenie w Łodzi

2023-05-11 10:10

Częściowo zwęglone ciało 34-latka znaleziono na kuchence gazowej w mieszkaniu przy ul. Próchnika w Łodzi. Wszystko działo się w nocy ze środy na czwartek, 11 maja, gdy przebywającą w tym samym mieszkaniu matkę mężczyzny obudził swąd spalenizny. Gdy weszła do kuchni, zobaczyła, że ciało jej syna płonie, dlatego sama zaczęła gasić pożar i wezwała pomoc.

Ciało 34-latka spłonęło na kuchence gazowej. Tragiczny pożar w Łodzi

Ciało 34-letniego mieszkańca Łodzi spłonęło na kuchence gazowej w mieszkaniu przy ul. Próchnika w nocy ze środy na czwartek, 11 maja. W lokum przebywała w tym czasie również 62-letnia matka mężczyzna, którą obudził swąd wydobywający się z kuchni. Gdy kobieta tam weszła, zobaczyła ciało syna objęte płomieniami, które zdołała sama ugasić, po czym wezwała karetkę pogotowia. Na pomoc było już jednak za późno, bo w wyniku pożaru ciało denata zostało już częściowo zwęglone. - My otrzymaliśmy wezwanie od ratowników medycznych dotyczące nie samego pojawienia się ognia, ale sprawdzenia mieszkania pod kątem obecności tlenku węgla. Gdy dotarliśmy na miejsce, wykryliśmy podwyższone stężenie gazu - relacjonuje mł. bryg. Jędrzej Pawlak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Jak dodaje, z uwagi na stan zdrowia 62-latki, spowodowany m.in. podtruciem czadem, zapadła decyzja o zabraniu jej do szpitala.

Sprawą ciała 34-latka, który spłonął na kuchence gazowej, zajęła się również policja, która prowadzi w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Śródmieście. Śledczy zdecydowali o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Krwawa rzeź w domu dziecka. 16-latka nie żyje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany