Czy ten serial się kiedyś skończy? Co wiecie o "Modzie na sukces"? [QUIZ]

2020-09-22 6:00 Michał Michalak
Czy ten serial się kiedyś skończy? Co wiecie o Modzie na sukces? [QUIZ]
Autor: Greg Hernandez - Flickr/CC BY 2.0/Wikimedia Commons Aktorzy i osoby pracujące przy produkcji serialu "Moda na sukces" w 2010 r. (w środku z aparatem Ron Moss, do 2012 r. wielający się w postać Ridge'a Forrestera)

Czy ten serial się kiedyś skończy? Co wiecie o "Modzie na sukces"? Nawet ludzie, którzy nigdy nie oglądali tej produkcji, musieli o niej słyszeć. O serialu powiedziano już niemal wszystko i wielu zastanawia się nad jego fenomenem, bo warto pamiętać, że utrzymuje się na rynku już kilkadziesiąt lat i w wielu krajach, w tym w Polsce, cieszy się niesłabnącą popularnością.

Czy ten serial się kiedyś skończy? Co wiecie o "Modzie na sukces"? Rodzina Forresterów to jedna z najsłynniejszych telewizyjnych familii. Oryginalnie tworzyli ją: Eric i Stephanie Forrester, ich synowie: Ridge i Thorne oraz ich młodsze siostry: Kristen i Felicia. Eric założył znany na cały świat dom mody, dla którego przeciwwagę stanowi dom mody Sally Spectry. Jedną z głównych bohaterek produkcji jest ponadto Brooke Logan. Serial "Moda na Sukces" jest emitowany tak długo, że jego producenci zdążyli w międzyczasie usunąć kilka charakterystycznych postaci, bo aktorzy odtwarzający ich rolę po prostu zmarli lub sami zrezygnowali. Co wiecie o "Modzie na sukces"? Sprawdźcie się w naszym quizie.