Dąbrówka Wielka: Śmierć motocyklisty. Tragiczny wypadek na DW702. Nie żyje 51-letni mężczyzna

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/fsHH Dąbrówka Wielka: Śmierć motocyklisty. Tragiczny wypadek na DW702. Nie żyje 51-letni mężczyzna

Makabra na drodze

Dąbrówka Wielka: Śmierć motocyklisty. Tragiczny wypadek na DW702. Nie żyje 51-letni mężczyzna

2022-09-04 14:52

Makabryczny wypadek drogowy w Dąbrówce Wielkiej (pow. zgierski) w Łódzkiem. W sobotnie przedpołudnie motocyklista olał przepisy, wymusił pierwszeństwo i… wjechał prosto pod koła osobówki. Doszło do zderzenia, a konsekwencje wypadku były tragiczne. 51-letni motocyklista zginął na miejscu pomimo reanimacji. Okoliczności tragedii bada policja.

Tragiczna śmierć motocyklisty w woj. łódzkim. To kolejny makabryczny wypadek jednośladu w regionie. Tym razem w sobotnie (3.09) przedpołudnie (ok. godz. 9.40) doszło to fatalnego zdarzenia na DW702 w Dąbrówce Wielkiej (pow. zgierski).

51-letni mężczyzna kierujący motocyklem yamaha na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód volkswagen passat kierowany przez 32-letniego mężczyznę. Na skutek wypadku motocyklista zmarł pomimo reanimacji – relacjonuje asp. sztab. Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Rzeszowianie tłumnie przychodzą na grób Tadeusza Ferenca

Kierowca osobówki był trzeźwy. Trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Dokładny przebieg wypadku bada teraz policja i prokuratura.

Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają zgierscy policjanci – dodaje Gwis. – Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków.

To kolejny tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w Łódzkiem. W sobotę rano na S14 w Konstantynowie Łódzkim zginął 49-letni łodzianin kierujący motocyklem yamaha. Zobacz: Wypadek na trasie S14 koło Łodzi! Motocyklista zginął na miejscu.

Ostatnie dni na polskich drogach nie należą do bezpiecznych. Tylko w sobotę (3.09) w całym kraju doszło do 76 wypadków drogowych, w których dziewięć osób zginęło, a aż 81 zostało rannych. W piątek (2.09) bilans był jeszcze tragiczniejszy: 10 osób straciło życie, a 90 zdrowie w wyniku wypadków na drogach w Polsce.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany