5 powodów by odwiedzić Orientarium w Łodzi [WIDEO]

i

Autor: mat.prasowe

Dlaczego warto odwiedzić Orientarium w Łodzi? Otwarcie już niebawem! [WIDEO]

2021-08-23 16:31

Na terenie Łódzkiego Ogrodu Zoologicznego powstaje Orientarium, które już niebawem będzie można odwiedzić. Jesteście ciekawi co czeka na zwiedzających? Jeśli tak to koniecznie obejrzycie nasze wideo!

Nowe gatunki zwierząt, między innymi orangutany sumatrzańskie, anoa, krokodyle gawialowe, rekiny i płaszczki. A do tego dużo zieleni. Bo ważną częścią Orientarium będą nie tylko dzikie zwierzęta, ale również roślinność. W miejscu tym zobaczyć będzie można rośliny sprowadzone z Dalekiego Wschodu, między innymi 3 tysiące egzotycznych drzew i krzewów oraz 14 tysięcy pnączy. Brzmi ciekawie?

Koniecznie obejrzyjcie wideo i poznajcie 5 powodów dla których warto odwiedzić Orientarium w Łodzi!

Zapraszamy również do obejrzenia wizualizacji Orientarium.

Zapraszamy do konkursu!

Na stronie www.zoolodz.eska.pl każdy z Was może wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówki do Orientarium. A jest o co powalczyć! Dla trzech osób, które udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe czekają: bilety rodzinne (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) - zwiedzanie Orientarium z przewodnikiem przed oficjalnym otwarciem. Brzmi nieźle, prawda? Na tym jednak nie koniec, bo mamy również przygotowanych 10 nagród pocieszenia, czyli podwójne zaproszenia (2 osoby dorosłe) na zwiedzanie Orientarium po oficjalnym otwarciu. Także śpieszcie się, bo konkurs trwa tylko do 29 sierpnia.

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany