Drzewica. Dramatyczna akcja na parkingu. Mężczyzna umierał na oczach rodziny. Zdarzył się cud!

i

Autor: BE /archiwum

Drzewica. Dramatyczna akcja na parkingu. Mężczyzna umierał na oczach rodziny. Zdarzył się cud!

2021-05-10 7:55

Dramatyczna walka o życie rozegrała się kilka dni temu na jednym z parkingów w gminie Drzewica. W aucie zasłabł 39-letni mężczyzna. Wkrótce przestał oddychać i stracił tętno. Wszystko działo się na oczach jego bliskich. Kiedy wszyscy myśleli, że to koniec, na miejscu zjawili się policjanci. Zdarzył się cud.

Kiedy policjanci zjawili się na miejscu zdarzenia, obok auta stali zdenerwowani bliscy 39-latka. Mężczyzna znajdujący się w środku nie dawał oznak życia. - Policjant natychmiast wyciągnął nieprzytomnego pasażera na powietrze i sprawdził jego funkcje życiowe. Niestety 39-latek nie oddychał i nie było wyczuwalne jego tętno. Funkcjonariusz podjął walkę o życie człowieka. Po kilkuminutowej reanimacji mężczyzna odzyskał oddech. W tym samym czasie policjantka z patrolu, o całej sytuacji powiadomiła pogotowie ratunkowe, opisując dokładnie co się stało i jakie czynności wykonuje policjant. Po chwili na miejscu byli już ratownicy medyczni, którzy udzielili 39-latkowi fachowej pomocy - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Pogrzeb policjanta

Jak opisuje policja, dla młodej funkcjonariuszki wydziału prewencji był to prawdziwy chrzest bojowy. Policjantka niedawno ukończyła szkolenie podstawowe i pełniła służbę zaledwie od kilku dni. Jak zapewnia Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, wszyscy zgodnie przyznają, że poradziła sobie doskonale.

Nasi Partnerzy polecają