QUIZ: FAKTY i MITY na temat morsowania! Nie znasz ich? Nie wchodź do wody! ZALICZYSZ TEN TEST?

2021-02-05 4:59 be
Fakty i mity o morsowaniu
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Fakty i mity o morsowaniu

Co można robić zimą, nawet w mieście? Morsować! Morsowanie stało się niemal filozofią. Zwłaszcza teraz, kiedy w dobie epidemii koronawirusa, panuje wiele ograniczeń, w tym również w sferze rozrywki czy nawet sportu, morsowanie zyskuje nowych fanów. Ale czy kąpiel w lodowatej wodzie jest dla każdego? Jak zacząć morsować? Co jest potrzebne do morsowania? Są rzeczy, które trzeba wiedzieć, zanim zdecydujemy się na ten krok. Spróbuj rozwiązać nasz quiz i przekonaj się, czy jesteś gotów! Do zdobycia 10 punktów!

KONIECZNIE SPRAWDŹ TEŻ: QUIZ. Żyjesz w XXI wieku i uważasz się za osobę nowoczesną? Znajomość tych słów to wręcz obowiązek!

ZOBACZ:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej, polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie pytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych informacji oraz wiedzy ogólnej można było wywnioskować prawidłową odpowiedź. Dziś zapraszamy do wspólnej zabawy z przymrużeniem oka. Czo odgadniecie, które gwiazdy kiedyś były parą? Niektóre mogą zaskakiwać! Polecamy oddać się chwili relaksu i zmierzyć swoje siły z naszym quizem.

Sprawdź inne QUIZY!: