Fitness sylwetkowe to nie tylko muskuły [GALERIA ZDJĘĆ]. Łodzianka Katarzyna Bieniek na podium Mistrzostw Polski

2016-04-24 17:44

Łodzianka Katarzyna Bieniek startuje dopiero drugi sezon. Ostatnio zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski w Fitness w Białymstoku. ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

Muskularna sylwetka bez grama tłuszczu - jednym się podoba, innym nie. Jednak, jak przekonuje Katarzyna Bieniek - to nie tylko mięśnie, lecz ogromna siła charakteru. Łodzianka stanęła ostatnio na podium Mistrzostw Polski w Fitness. - Przygotowania do zawodów wymagają bardzo dużo ciężkiej pracy. Wygląda ona zupełnie inaczej niż dieta i treningi osób, które ćwiczą na siłowni dla przyjemności - mówi w wywiadzie z reporterką Radia ESKA Elą Piotrowską i przyznaje, że w tej dyscyplinie panuje reżim - treningowy i żywieniowy. - Jest to sport wyczynowy - tak samo jak kolarstwo czy zawodowe pływanie - wskazuje.

Na zawodach fitness liczy się jednak nie tylko muskularna sylwetka. - Jurorzy zwracają uwagę na proporcje sylwetki oraz na to, jak dziewczyny prezentują się na scenie - oprócz tego, że muszą mieć wysportowane, jędrne ciało - muszą pokazać swoją kobiecość - opowiada.

Zobacz też: Nightskating po raz pierwszy w Łodzi [WIDEO]. Rolkarze przejadą po mieście 15 km

Katarzyna Bieniek startuje dopiero drugi sezon. Na swoim koncie ma już jednak Mistrzostwo Juniorów w Fitness Sylwetkowym, dostała się do finału Pucharu Polski, uzyskała tytuł Wice Mistrzyni na zawodach w Chorzowie a ostatnio stanęła na podium - zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski w Fitness w Białymstoku.

Wywiad z Kasią Bieniek zrobiła reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany