Galeria Łódzka: Policjantka przyłapana na... kradzieży?! WSZYSCY W SZOKU! Konsekwencje będą surowe

2021-02-25 7:59
Galeria Łódzka: Policjantka przyłapana na... kradzieży?! WSZYSCY W SZOKU! Konsekwencje będą surowe
Autor: pixabay.com, CC0 fot. webandi + Policja

Tego nikt się nie spodziewał. W miniony poniedziałek (22.02) w Galerii Łódzkiej zatrzymano za kradzież kobietę. Jak się okazało po przyjeździe na miejsce służb, przyłapaną "na gorącym uczynku" jest... policjantka. Funkcjonariuszka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi poniesie teraz surowe konsekwencje. Co jej grozi?

Do kradzieży w Galerii Łódzkiej doszło 22 lutego po południu. Kobietę "na gorącym uczynku" przyłapali pracownicy galerii. Po zatrzymaniu, na miejsce wezwana została policja. Jakie było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy okazało się, że podejrzewaną o kradzież jest ich koleżanka po fachu. Kobieta podejrzewana o kradzież w Galerii Łódzkiej to policjantka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak opisuje Dziennik Łódzki, próbowała wynieść ze sklepu bez płacenia kilka drogich artykułów. O tym, czy kradzież ta zostanie zakwalifikowana jako wykroczenie czy przestępstwo decyduje wartość skradzionych przedmiotów.

CZYTAJ TEŻ: Afera w łódzkim więzieniu. Takiego znaleziska w kubku strażnika nikt się nie spodziewał!

Policjantki i Policjanci sezon 14 - zwiastun nowych odcinków serialu

Za wykroczenie (wartość do 500 zł) grozi grzywna, natomiast w przypadku przestępstwa (powyżej 500 zł) grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Jak czytamy w DŁ, jak podaje młodszy inspektor Joanna Kącka, rzecznik prasowy KWP w Łodzi, wobec policjantki wszczęta została procedura wydalenia ze służby.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE