Galeria Łódzka: Policjantka przyłapana na... kradzieży?! WSZYSCY W SZOKU! Konsekwencje będą surowe

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. webandi + Policja

Galeria Łódzka: Policjantka przyłapana na... kradzieży?! WSZYSCY W SZOKU! Konsekwencje będą surowe

2021-02-25 7:59

Tego nikt się nie spodziewał. W miniony poniedziałek (22.02) w Galerii Łódzkiej zatrzymano za kradzież kobietę. Jak się okazało po przyjeździe na miejsce służb, przyłapaną "na gorącym uczynku" jest... policjantka. Funkcjonariuszka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi poniesie teraz surowe konsekwencje. Co jej grozi?

Do kradzieży w Galerii Łódzkiej doszło 22 lutego po południu. Kobietę "na gorącym uczynku" przyłapali pracownicy galerii. Po zatrzymaniu, na miejsce wezwana została policja. Jakie było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy okazało się, że podejrzewaną o kradzież jest ich koleżanka po fachu. Kobieta podejrzewana o kradzież w Galerii Łódzkiej to policjantka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak opisuje Dziennik Łódzki, próbowała wynieść ze sklepu bez płacenia kilka drogich artykułów. O tym, czy kradzież ta zostanie zakwalifikowana jako wykroczenie czy przestępstwo decyduje wartość skradzionych przedmiotów.

CZYTAJ TEŻ: Afera w łódzkim więzieniu. Takiego znaleziska w kubku strażnika nikt się nie spodziewał!

Policjantki i Policjanci sezon 14 - zwiastun nowych odcinków serialu

Za wykroczenie (wartość do 500 zł) grozi grzywna, natomiast w przypadku przestępstwa (powyżej 500 zł) grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Jak czytamy w DŁ, jak podaje młodszy inspektor Joanna Kącka, rzecznik prasowy KWP w Łodzi, wobec policjantki wszczęta została procedura wydalenia ze służby.

Nasi Partnerzy polecają