Jankes wymiata w Łodzi!

i

Autor: Emilia Białecka/ESKAINFO.pl Jankes wymiata w Łodzi!

Jankes wymiata w Łodzi od dziś! ZOBACZCIE, co będzie robił i gdzie go spotkacie

2016-03-14 9:55

Od dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych radiowych głosów będzie nadawał z Łodzi. Jankes zawitał do studia Radia ESKA, będzie się działo, ZOBACZCIE sami!

To będzie wyjątkowy tydzień w łódzkiej Esce. Od dziś (14 marca) do piątku (17 marca) jeden z najbardziej rozpoznawalnych radiowych głosów będzie Was budził prosto z Łodzi. Rannych Ptaków w składzie Jankes i Hanczak możecie słuchać już od godz. 6.30 do 9. To będzie bardzo intensywny tydzień. Codziennie po godz. 10 Jankes będzie... wymiatał, czyli wykonywał wymyślone przez Was zadania.

Jankes wymiata w Łodzi

I tak, dzisiaj odwiedzi stadninę koni, gdzie uczesze 14 koni. W kolejnych dniach będzie m.in. jeździł śmieciarką, gasił pożar Chatki Puchatka w Manufakturze, a także prowadził lekcję biologii w jednym z gimnazjów. To jeszcze nie wszystko! Po godz. 15 słuchajcie programu Wrzuć na luz z Eską 90'1. To właśnie wtedy dowiecie się, gdzie będzie można spotkać na mieście. Pierwsza osoba, która do niego podejdzie... wygra laptopa i 500 zł na zakupy w sklepie sportowym.

Tak więc słuchajcie Radia ESKA od samego rana, a na portalu ESKA INFO Łódź śledźcie relację z pobytu Jankesa w Łodzi!

Nasi Partnerzy polecają